Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Myomax Harcore tömegnövelő...

A Myomax Harcore tömegnövelő mellé adtak ajándékba egy Creabomb kiegészítőt is, ez a kettő együtt nem túl sok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert már a myomax is tartalmaz valamennyi kreatint, mellé pluszba kreatin nem tudom, hogy megengedett. Ilyeneket még nem szedtem, ilyen szempontból kezdő vagyok. És ha igen, akkor maximum meddig javasolt szedni őket?

2017. szept. 26. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:
*Hardcore
2017. szept. 26. 15:59
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Napi 5-8g kreatin elég összesen. Tehát elég ami van a myomaxba esetleg pár gramm mehet mellé creabombból. Többen nincs értelme, nem fejlodsz ennél nagyobb adagnál jobban.
2017. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sima egy darabost adtak, akkor rakd el emlékbe. Hosszú távon kell alkalmazni a kreatint. Remélem a tömegnövelő mellé nem parizeres zsemle megy
2017. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D nem zsemle, igyekszek tisztán kajálni
2017. szept. 26. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam :D
2017. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!