Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eredmény helyből...

Milyen eredmény helyből felvételben 75 kg-ba 5 ismétlés?

Figyelt kérdés
A testsúlyom is ennyi.És amúgy nem szoktam csinálni helyből felvételt,csak ma kísérletezgettem,hogy mennyi menne

2017. okt. 6. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha felhúzása gondolsz akkor full, csak egyenes hátra figyelj, és arra h ha lábad behajlik akkor lábra is megy nem is kevés ha nem akkor meg még kis sulynal is viselj ovet, am többi eredmenyedehez viszonyítási de nem rosz ha elsore volt (am 190cm és 80kilos csavoknal a kb 150 a norm. 170cm nél 120-30 (nem elsőre)
2017. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem arra.Hanem amikor a földről felveszem a mellemre..A felhúzás ennél sokkal nagyobb súllyal megy
2017. okt. 6. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy hány kiló vagy.


[link]


De jó látni, hogy nem én vagyok az egyetlen olyan különc aki súlyemelő fogásokat is beemel az edzésbe.

Jók is azok ;)

2017. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez ugye 1RM-re vonatkozik?
2017. okt. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!