Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 eves vagyok, alacsony es...

15 eves vagyok, alacsony es sovany, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korombeliekhez kepest alacsonyabb es sovany vagyok(1,60 45kg).Ennek ellenere elegge “izmos” feltehetoleg az alacsony test zsiromtol pl. nagyon szepen latszik a hasizmom...szoktam othon edzeni(fekvotamasz,haspres,huzozkodas stb.)...Mit tegyek hogy hizzak de ugyanakkor edzek is es szepen fejlodjek?(barmit eszek nem hizok meg tole)Remelem ertettetek amit akarok es elnezest a helyesirasert

15/f



2017. okt. 16. 15:56
 1/2 anonim válasza:
Kezdj el edzeni, ezalatt értem a futást / kondit, és bármi mást.
2017. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el vervetelre, hátha vitamin hiany van mögötte, nekem b12-m volt min érték felén és kaptam szurit és most helyreállt a b12-m, ez kb egy hónapig lett volna elég ezért kutattam, s rátaláltam a vegán étrendre(azt írták h egészségesebb, vegán semmi alati, vegetáriánus tejet és tojást is eszik), és azóta 71-3kg vok (attól függ h milyen a mérleg), és tökéletesen megy az izomnovekedes is

Am én 54kg voltam, magasagommal nem volt gond

2017. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!