Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok minél rövidebb...

Hogyan tudok minél rövidebb idő alatt kockahasat és viszonylag nagy (nem is nagy, inkább erős) izmokat kiépíteni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, kb 175 cm magas és 65 kg. Tudom, hogy diéta és sok víz, edzés, de kondiba járni nincs időm, csak csütörtökön másfél óra. Össze tudnátok nekem állítani egy edzéstervet és diétát, amivel nagyon gyorsan 2-3 hónap alatt ezek teljesíthetőek? Vagy vannak ilyen oldalak, alkalmazások?
2017. okt. 22. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Egy jó fizikum évek munkája, nem 2-3 hónap. És mindenre kéne edzeni..
2017. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöttem szolonak igaza van, plusz felejtsétek már el ezt az alkalmazás baromságot, neb.szki h telefon nélkül már edzeni se tudtok...

Google-be ird be h alapismeretek, olvasd el a powerbuilderes ebook-ot,es a sárga kapszulát, ezen felül heti 3 teljes testes edzés alapgyakorlatokkal. Ha ezekre nincs idő,akkor nincs kockahas,és erős izomzat...

2017. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Késő volt, elírtam... 2-3 hónap alatt valami kockahas kezdeményt, hogy látszódjon, hogy csinálok is valamit. Alkalmazást azért gondoltam, mert biztos vannal olyanok, ahol kivalasztok egy jó kis edzéstervet és azt követem. Természetesen nem 3 hónap alatt próbálom kipattintani magamat. Idő az iskola mellett nincs, de napi egy-két órát rá tudok szánni
2017. okt. 23. 10:33
 4/6 anonim válasza:
Én 12 éves lány vagyok. A tavasszal elkezdtem egy szimpla saját súlyos edzést edzőterem nélkül és mára már az osztályból én vagyok a legerősebb. Azt egyél amit akarsz csak sok húst és fehérjét.
2017. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlodDrunk ***** válasza:

Sárga kapszulát olvasd el először,icf5x5 kezdésnek tökéletes lesz ennek is utána tudsz nézni.

Azt 2-3hónapot meg kalibárld át magadban 2-3évre inkább hogy jól nézz ki.D

2017. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem nagyon érzem, hogy sok lenne rajtam a zsír, egyedül a combomon, de ott nagyon. Rendben elolvasom a könyveket, de mit érek vele? Nem ugyan az, mintha elolvasnék egy rövid, tömör összefoglalást az edzésről és a diétáról?
2017. okt. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!