Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zabpehely helyett valami...

Zabpehely helyett valami alternatíva?

Figyelt kérdés

Reggelire szoktam enni 40g zabpelyhet 20g fehérjével, illetve a 2. kajám szintén 40g zabpehely és 20g fehérje, némi chia maggal és mutatóba pár szem fagyasztott gyümölcs (4-5 szem áfonya).

Jelenlg a célom a zsírvesztés lenne, így szeretném kicsit levágni a CH bevitelt, de a kaja mennyiséget annyira nem lenne célszerű hiszen két kaja között így még éppen elvagyok anélkül hogy éheznék.

A kérdésem az lenne, hogy tud valaki olyan gabonafélét vagy bármit amivel lehetne játszani kicsit az arányokkal ? Pl. csak 20g zab menne és hozzá más egyéb amibe nincs 65-70% CH.

A probléma az, hogy baromi könnyen hízok így tényleg szükséges az én esetemben lejjebb vinni a CH mennyiségét.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 24. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy néz ki a makró-, és kcal beviteled? Érdemesebb amúgy inkább többet kardiózni és nem pedig kevesebbet enni (tudom, hogy erre nincs mindig idő, de mehet pörgősebb, intenzívebb kardió is).
2017. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több mozgás
2017. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A zab meglehetősen kalóriadús (370kcal/100g), ha fogyni szeretnél megfelelő alternatíva lehet valamilyen alacsonyabb kalóriatartalmú étel pl gyümölcs, zöldség, így lényegében többet is ehetsz és összességében kevesebb kalóriát viszel be. Valamint arra is figyelhetsz hogy a rostban, valamint a fehérjében gazdag ételek jobban csökkentik az étvágyat, mint a másfélék.
2017. okt. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!