Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak heti 2-szer van időm...

Ha csak heti 2-szer van időm kondiba járni. Csak Péntek, Szombat, Vasárnap napokon. Akkor melyik a jobb felosztás? Melyik edzésnap legyen előbb? És melyik napokon?

Figyelt kérdés

1.

Péntek: Hát-Bicepsz-Láb-Vádli-Has

Vasárnap: Mell-Tricepsz-Váll



2.

Péntek: Mell-Tricepsz-Váll

Vasárnap: Hát-Bicepsz-Láb-Vádli-Has



3.

Szombat: Mell-Tricepsz-Váll

Vasárnap: Hát-Bicepsz-Láb-Vádli-Has



4.

Szombat: Hát-Bicepsz-Láb-Vádli-Has

Vasárnap: Mell-Tricepsz-Váll



Persze ez esetben nem megy olyan sok sorozat egy adott izomra. Minden izomra 5-6 munkasorozatot csinálok. És csakis alapgyakorlatok.



2017. nov. 7. 18:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy kettébontani, hogy ne szóljon bele egyik izom a másik regenerálódásába.
2017. nov. 7. 18:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod a teljes testest is, pénteken es vasárnap. Akkor legalább heti 2x kap minden izomcsoport.
2017. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már régebben. Nem tudtam, úgy regenerálódni teljes testessel.
2017. nov. 7. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem. Ez esetben a 2-t csinálnám.
2017. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért pont a másodikat? Mi az előnye neki, például az 1.-vel szemben?
2017. nov. 7. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nekem labazas utan kell 2 nap pihi, vallnal alapgyakorlat a mellről nyomás,azt pedig izomlázas lábbal és háttal nem szeretem csinálni. De ez en vagyok,neked működhet az 1. is
2017. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!