Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjeport ajánlanátok?

Milyen fehérjeport ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje edzek és szeretnék venni fehérjeport mert a napi szükséges mennyiséget nem mindig tudom bevinni viszont annyi féle van hogy nem tudok eligazodni. Mit kell ilyenkor figyelni?

Tudnátok ajánlani feherjéket lehetőleg jo árban?



2017. nov. 26. 13:28
 1/5 A kérdező kommentje:
16l
2017. nov. 26. 13:29
 2/5 DJANGO23 ***** válasza:
Tejsavó koncentrátum kell. Nézelődj a GymBeam-nél,ShopBuilderen stb...
2017. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a biotechusa-s Iso Whey Zero meg a Pure Whey nagyon bejött, és akciók idején elég olcsón lehet kapni őket!

[link]

[link]

A Pure whey amúgy még most is akciós, ha 3-at veszel, a 3. ingyen van.

2017. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tejsavó koncentrátumokat. Elsősorban arra figyeljél, hogy van-e bennük hozzáadott cukor, vagy nincs. Aztán van-e bennük hozzáadott laktoz-glutamin. Vagy transzzsir. Ezeket a tejsavó koncentrátumokat fehérjeporokat én nem szoktam rendelni. Arra is érdemes odafigyelned, hogy egy mérőkanál, adagonként hány gramm fehérjét tartalmaz. Aztán arra is figyeljél, hogy napról napra, adagonként hogyan kell szedni. Árakat had ne mondjak. Azt neked kell eldöntened, hogy anyagilag mennyit tudsz valamilyen fehérjeporra beruházni. Keres rá netten a Shop Builderra. Ott tudnál talán valamilyent rendelni, ami neked árban megfelelne.
2017. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A builder oldalát én elkerülném, nem szeretném bántani az előttem szólókat de van köztetek olyan aki nem hobbi body-s?

Előbb kérdeznéd meg hogy van-e valamilyen allergiája..tukmáld rá a tejsavót miközben lehet tejfehérje allergiája van, vagy laktózérzékeny vagy glutén vagy talán valamilyen édesítőszerre.

Na most ha te olyat kérdezel aki ért hozzá és nem csak leveszi a polcról mert a haverjának mesélte valaki aki látott valakit...stb..

Szóval kezdjük az elején.

Van allergiád,érzékenységed?

Emésztési problémád?

Ha semmi akkor a tejsavóktól kezdjük, értelemszerűen találsz köztük laktóz és glutén vagy akár cukormenteset is. Ezt ajánlom először. ilyen pl:iso whey zero

Ha nem vagy érzékeny elég lesz a 100% pure whey is (nem laktózmentes)

Mivel lány vagy és gondolom nem egy profi testépítő ezért vettem a bátorságot és azt gondoltam hogy fontos azért az is hogy iható legyen amit veszel, ebből kifolyólag a hidrolizátumokat feleslegesnek tartom a számodra mivel hiába a jó minőség, az íz rovására megy.

Ha a tejsavó nem játszik kereshetsz marha esetleg rizs/borsó alapú fehérjéket, esetleg valamelyiknek a keverékét.

Ha fontos hogy minden mentes legyen akkor a biotechusa oldalán tájékozódnék, ha nem a akkor a scitec. Kb ez a két nagy tápkieg cég van az országban ami a jó minőség mellett reális árakat tud képezni.

2017. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!