Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eredmények várhatóak...

Milyen eredmények várhatóak el 5 hónap edzés után?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy nagyon gyengék az eredményeim. Plusz szerintem meg is álltam kicsit a fejlődésben.

Heti 3x edzek, de nagyon szarul csináltam eddig. 2x volt guggolós nap és egyszer felhúzós és jó ha minden második héten 1x fekvenyomós.

Maximumaimat nem tudom, mert vagy nem mértem még, vagy "régebben".

1-1,5 hónapja volt a guggolásom 2x75kg

1,5 hónapja felhúzás 1x100 (ebből most konvencionálisan, hookgrippel 3x100, utána kicsúszna a kezemből)

Fekvenyomást meg nem tudok mondani, 3x50et szoktam általában 2 szériában. Egyszer volt 2x55, de vállam nem szerette.

Szerintem ezek nagyon gyenge eredmények. Csináljak több kiegészítő gyakorlatot, vagy maradjak csak az alapoknál és csináljak kis és nagysúlyos heteket?


2017. dec. 2. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 19 éves, 194 magas, 66-67kg vagyok.
2017. dec. 2. 12:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddz rendesen! Mi az, hogy minden második héten van fekvenyomás? Meg mi az, hogy 50-es széria? Ha 75 kilóval kétszer le tudsz guggolni, az teljesen rendben van ennyi idő után. Dolgozz ki egy rendes edzéstervet!
2017. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlodDrunk ***** válasza:
Google.Testépítés alapismeretek.1.találat
2017. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél többet, ha rádmenne még 20 kiló, akkor is kb vékony lennél. Kajád milyen?
2017. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!