Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés, testépítés?

Tömegnövelés, testépítés?

Figyelt kérdés

Készítettem magamnak egy tömegelő étrendet,60kg vagyok,szóval rámfér,az edzéssel nincs baj,már csak az étrendet kellene rendbe tenni,szóval készítettem magamnak 2db tömegelő étrendet ... 1. [link]



2. [link]


Igazából a fő bajom,hogy túl sok benne a fehérje,mivel kétszerese kellene lennie elvileg a testsúlyomnak,ez viszont mind a kettőnél 190g-ra jött,ki...(jó olyan nagy változtatásokat nem csináltam ) A másodiknál próbáltam a t.k kenyereket is kivenni,és inkább zabpehellyel helyettesíteni..Hogy tudnám megoldani,hogy valahogy kevesebb fehérjét vigyek be,úgy hogy a kalória megmaradjon,vagy esetleg nőljön?



2017. dec. 23. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

1)Meghatározod a kalóriaszükségletedet.

2)Ránézel az étrendre.

3)Identifikálod, hogy miből származik a legtöbb fehérje.

4)A célpontot kellő mennyiségűre csökkented.

5)Megnézed, hogy az összkalóriamennyiség mennyivel csökkent.

6)A hiányzó kalóriákat más élelmiszerből pótolod.

7)Tschüss papa!

2017. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont nem tudom milyen más élelmiszerekből pótoljam,valami konkrétumot mondjatok kérlek,hogy min változtassak.
2017. dec. 24. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Például turmixolj be napraforgómagokat gyümölccsel.
2017. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!