Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy bírjátok a diétát? Hogy...

Hogy bírjátok a diétát? Hogy szoktatjátok rá magatokat?

Figyelt kérdés
Hónapokig ugyanazokat enni, hogy elérjetek egy eredményt. Respeckt! Én nem tudom képes lennék-e rá. Mi motivál titeket, milyen tippeitek lennétek egy kezdőnek e téren?

2017. dec. 29. 01:28
 1/4 anonim válasza:
Az motivál, hogy látom magam hosszú hónapok után, és megnézem utána a before-after képet :)
2017. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szalkasitasra gondolsz pontosan? Nagyon nehez szamomra, imadok enni es sokat. Akarat kell, nincs nagy titok. Amugy nem kell ugyanazt enni, tobb fele ennivaloval is ossze tudod rakni az etrended, a kaloria a lenyeg es a makrok elosztasa.
2017. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probald ugy hogy pl sajat magambol kiindulva: kezdem 2600kaloriaval a dietat es keves kardio. Pl edzesek vegen 15p. Hetente novelem a kardio intenzitast vagy mennyiseget es csokkentem heti 100 kaloriaval a kajat. Igy nem lassul be az anyagcsere. Ha 2000 kalpria ala kerul az ember akkor 4 5 naponta lehet kis szenhidrattal tolteni.
2017. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könnyen.. Nem kell mindig ugyan azt enni és versenyző sem vagy, ezért a csalónapok is beleférnek. Ha meg kevesled a mennyiséget, akkor mozogj többet, mert akkor többet tudsz enni/többet ehetsz..
2017. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!