Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet? Részleges izomszakad...

Mi lehet? Részleges izomszakadás, ideg becsípődés vagy szimplán meghúztam? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egy ideje már konditerembe járkálok és az edzések között szerintem nem hagytam elég időt(hát-bicepsz, mell- tricepsz, has-láb). Sajnos nem merek lábazni, mert van egy visszér a vádlimon és sokan azt mondták hogy azt most pihentessem ne edzek lábra és akkor "vissza megy". Így egy nap "pihenő" volt bár az az egy nap pihi sem nagyon volt mert segítettem másnak a hát gyakorlatban amikor mell és tricepsz edzésem volt. Tegnap (2018.01.8.)mikor haza jöttem mint minden nap lettetem a táskámat mert pakolom bele a felszerelésemet. Akkor kezdtem érezni, hogy valami nincs rendben, leültem és alig bírtam már megmozdulni folyamatosan támasztani kellet magam. A hátam a gerincnél kezdett fájni. Ha valaki tudja akkor légyszíves mondja meg, nem tudom hogy most pihentetni kell vagy ha ideg becsípődés akkor meg próbáljam kicsíptetni néhány gyakorlattal. Előre is köszi a választ 16f

#konditerem #húzódás #idegbecsípődés #részleges izom szakadás
2018. jan. 9. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meghúztad vagy becsípődött.Pihendesd amíg nem fáj utánna pedig nyujts rendszeresen hogy ne legyen több ilyen eset.
2018. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld pacsi
2018. jan. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!