Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó az MHN Whey fehérje?

Jó az MHN Whey fehérje?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most nem tudom milyen árban van, kb egy éve használtam utoljára. Ár-érték arányban a legjobb volt. Ízre teljesen vállalható.
2018. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
nem
2018. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
En most vettem 3 kilosat 10 ezerert hollandcsoki izben. Izre teljesen jo olyan mint a kakao pedig vizzel iszom. Kb. 2-3 eve is vettem ilyen feherjet es szerintem ugyanolyan, mondjuk annyi valtozas van ha jol emlekszem hogy amit regebben vettem annal 25g volr egy adag. Ennel most 30g egy adag. Vannak jobbak,finomabbak de arban szerintem ez a legjobb. Esetlegl a protein buzz de azt nem probaltam meg. Mondjak meg a myproteines feherjeket is hogy azok is jok de azok egy kicsit dragabbak.
2018. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kicsit keserűek. Mint a natúr tej savó fehérje, de attól még is finomabb, még úgyis, hogy nincs tele hányva édesítőszerekkel mint a nagyobb gyártók termékei. Pozitívum, hogy ebben van emésztő enzim.

10K 3kg és ingyenes a szállitás. Ennyit simán megér ha nem érsz rá mindig szilárd kaját enni.

Ha nagyon finnyás vagy a mogyorós csoki és a narancs csoki (ami egy az egyben olyan ízű mint a zselés szaloncukor) teljesen finomak.

2018. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon rossz fehérje, katasztrófális fehérje beltartalommal. Sajnos itt sokan azt hiszik, hogy tejsavó=tejsavó.
2018. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


Bovebben mi a problema az mhnel? Amugy te melyiket ajanlod?

2018. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#6

Hagyd rá szerintem kimosta a fejét a marketing!

Mintha nem ugyanabból a gyárakból jönne a tejsavó=tejsavó... :D

Marketing, adalék anyagok ennyi a különbség tejsavo meg tejsavo között.

Gyakorlatilag ha valaki nem érzékeny a tejre teljesen mindegy, hogy izolatum vagy hidrolizatum.

2018. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 hatalmas tévedésben élsz. Amúgy meg 15 éve edzek, nekem nem tudják kimosni az agyam a szar marketingel. Magyarországon kb 30-40 helyről lehet IPARI fehérjét venni. Ezt dolgozzák fel és javítják a fehérje minősègét a gyártók. Van aki kevésbé (MHN) van aki sokkal jobban (drága fehérjék)
2018. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem fingatott az MHN. Nekem az a gyanúm, hogy több lehet benne a laktóz, mint amit ráírnak. Más tejsavófehérjékkel nem volt ilyen gondom.
2018. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyártók semmilyen fehérje minőséget nem javítanak. Te hülyeségeket beszélsz. Az hogy oldódhatóbb, ízesebb színesebb, kevésbé fel habzóbb, egyáltalán nem tartozik a fehérje és annak a tápértéknek javításához vagy romlásához. Már pedig ennyit csinálnak vele csak a tápkieg gyártók.

Tehát tejsavó=tejsavó akkor is ha MHN és akkor is ha Scitech.

15 év alatt csak megtanulhattad volna már, hogy teljesen mindegy miből viszel be fehérjét is.

2018. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!