Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit érdemes reggelire ennem?

Mit érdemes reggelire ennem?

Figyelt kérdés

Jelenleg tojást eszek, de kicsit unom már.

Szerintetek mivel tudom helyettesíteni?

Elvileg a tojás nagyon fontos, az egyik legjobb biológiai értékkel rendelkező fehérje, bár gondolom, hogyha egy héten 3-szor eszek tojást, az már elég.

Jöhetnek bevált édes tojásos receptek is.

Ti mit szoktatok reggelire enni?

Szóba jöhet a turmix+ valami szénhidrát is, bár jelenleg nem iszok fehérjét.

Előre is köszönöm a segítséget!


2018. jan. 24. 16:57
 1/4 BlodDrunk ***** válasza:

Zabpehely+fehérje

Tonhal -t.k kenyér

Ha nagyon rohanni kell akkor zabliszt+fehérje shake

De igazából ehettsz bármit tök mind1 makrókat számold-

2018. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én leveses tányérnyi zabpelyhet szoktam mogyoróvajjal, aszalt gyümölccsel, meg általában kakaóval vagy csokis fehérjével.
2018. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Turmixnak szerintem fehérje, banán, zab, mogyoróvaj, ebben minden benne van, finom, és jók makrói. Kísérletezhetsz tojásos turmixokkal is, ha nem borzadsz el a nyers tojástól :D


Édes tojásosnak a tojás-banán vagy tojás-zab amerikai palacsinták szerintem finomak, van olyan, amihez gyakorlatilag csak 2-3 összetevő kell. Ha van fehérjéd éppen, akkor azt is keveretsz bele.


Nos, én tojást eszek reggelire valami hússal... :D Ez telít el rendesen, ha szénhidrát túlsúlyosan eszek, akkor 1-2 óra múlva kopog a szemem az éhségtől. Ettől függetlenül szoktam még zabot enni, ha nincs időm másra, vagy melegszendvicset sok sajttal és sonkával, és persze salátát mindenhez. Ja meg mindenféle krémet pirítóson, pl. avokádó, humusz.

2018. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En mostanaban egy nyers turmixot szoktam inni, nagyon laktato egeszseges es finom is! Kell bele nyers tej, nyers tojas, nyers méz es fahej. Tetszes szerint rakhatsz bele barmilyen gyumolcsot.
2020. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!