Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A sok kis gyerek miért a...

A sok kis gyerek miért a kokszimaxikra akar hasonlítani?

Figyelt kérdés

Valaki mondja már el nekik, hogy akiket utánozni akarnak, jó majom módjára azok nem a csirkétől nőttek akkorára, meg nem is a fehérje portól. xD


Alapjába véve nem értem, hogy ebben a sportban az úgymond "ideál" miért erre tolódott el, erre a telifosott búvárruha, sz@rgólem testalkatra, ahol az abszolút laikus is látja, hogy ahogy kinéz néhány ember (testépítő) abban már lényegében semmi emberszerű nincs... úgy néz ki mint egy sz@rgólem. Értem az alapkoncepciót, hogy "nagynak" kell lenni ? De.. miért ? Belül kicsi vagy ? Vagy kicsi a cerka ? Leplezni kell ezzel a unhuman f0s, teliszúrt testképpel ?


Nézzétek már meg... https://www.youtube.com/watch?v=GCodU9aNpH0 sok kis kokszimaxi rejszolt erre a gyökérre, menni nem bír a szerencsétlen nyomorult... de nem csak ő, az összes ilyen kokszos gyökér ilyen. :D


Szerencsére ez a szétkokszolt bzi stílus a nőknek sem jön be.


Szóval így kokszoljatok kis gyerekek..


(ez a kérdés feltevés nem offense volt, csak szimplán vélemény nyilvánítás, továbbá kíváncsi vagyok, hátha jön értelmes válasz, hogy ti miért is kokszoltok :)


amikod ad.1) Sz@rul nézel ki utána

ad.2) A nőknek sem tetszik


Őszintén kíváncsi vagyok.



2018. febr. 6. 17:30
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Mondom én befigyel az önértékelési zavar :D


Ízlelgessük a szebb legyek kifejezést.

2018. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
En soha nem koxoltam. Persze, hogy nem normalis, ha valaki ekkora kockazatot vallal azert, hogy szebb legyen. Amugy sokan nem is tudjak, milyen kockazatokkal jar.
2018. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
Eredmenyeim naturalban: Fekvenyomas 170 kg, felhuzas 220 kg, guggolas 200 kg. Testsuly 95 kg.
2018. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Ismet bebizonyitotta a fel bites kerdezo, hogy szamara nem letezik relativitas csak az o kis valosaga. Orul ha jon valaki aki leirja szepen az o velemenyet.. Gratulalok. Tobbszor bebizonyitottad mar itt, hogy csak provokalni irtad ki a kerdest es semmi mas celod nem volt vele.
2018. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

34-es nem unod még a trollkodást ?


Miért nem a kérdésre válaszolsz ?

Arra, hogy te mégis miért kokszolsz, ha nem vagy profi testépítő vagy sportoló ?

2018. febr. 7. 14:34
 36/52 anonim ***** válasza:

--gömb--


Szerintem azért, mert erőt sugároz, és az erő tetszik az embereknek. Most nem menjunk bele hogy valójában mennyire erős ez vagy az a testépítő, mert általában baromi erősek. Igen koksszal, ezt már nyilván nem reklámozzák, de a végeredmény attól még vonzó, mint állapot, mint cél, sokaknak. Én még nem tartom ezt a méretet abnormálisnak, még akkor se ha általában csak koksszal lehet elérni, én nem hiszek az átlagos emberi lehetőségek idealizálásában.

Azt persze megértem, hogy az ennek eléréséhez vezető utat (koksz) kifogásolják, ez valóban nem jó dolog, de én úgy gondolom, mindenki magának mérlegeli azt hogy bevállalja vagy nem.

Szóval érteni vélem a kérdező álláspontját, de szerintem felesleges az indulat.

2018. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
36-os! Jól érveltél, elfogadom ezt a megközelítést. Ment az upvote.
2018. febr. 7. 16:11
 38/52 anonim ***** válasza:
39%
Egy nyomorék a kérdező.
2018. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

38-as :DDD te meg egy impotens, kokszos ratyi.


Barátnődet nyugodtan irányítsd hozzám, ha megint becsődöl a szerszámod, majd én megpengetem a testét. ;D

2018. febr. 7. 16:30
 40/52 anonim ***** válasza:

Még mindig szörnyen primitív és általánosító kis pötshuszár vagy. Miért lenne a koxtól impotens bárki is? Pont, hogy a tesztótól 20x akkora kan lehet bárki, mint te, a kis közhelyes iqbajnok. A fő kérdésben máris általánosítottál, aki a "koximaxikra" akar hasonlítani, az kisgyerek. Szörnyen véglény vagy, csak a te kis szűk realitásod létezik számodra és azok, akik részben egyetéretnek veled.

NAturálon nem fogsz egy 10% tzs alatti, naturál maxtól 5-6 kilóval nagyobb, izmosabb testet elérni, az átlag koxoló embernek ez megteszi, illetve időt spórol, az már mindegy, hogy az egészség kárára, persze itt is vannak kivételek jószámmal, meg lehet nézni, de nyilván ezek ugye nem léteznek az általánosító, kispötsöm van és szídom a koxosokat te fajtád világában. :)

2018. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!