Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A sok kis gyerek miért a...

A sok kis gyerek miért a kokszimaxikra akar hasonlítani?

Figyelt kérdés

Valaki mondja már el nekik, hogy akiket utánozni akarnak, jó majom módjára azok nem a csirkétől nőttek akkorára, meg nem is a fehérje portól. xD


Alapjába véve nem értem, hogy ebben a sportban az úgymond "ideál" miért erre tolódott el, erre a telifosott búvárruha, sz@rgólem testalkatra, ahol az abszolút laikus is látja, hogy ahogy kinéz néhány ember (testépítő) abban már lényegében semmi emberszerű nincs... úgy néz ki mint egy sz@rgólem. Értem az alapkoncepciót, hogy "nagynak" kell lenni ? De.. miért ? Belül kicsi vagy ? Vagy kicsi a cerka ? Leplezni kell ezzel a unhuman f0s, teliszúrt testképpel ?


Nézzétek már meg... https://www.youtube.com/watch?v=GCodU9aNpH0 sok kis kokszimaxi rejszolt erre a gyökérre, menni nem bír a szerencsétlen nyomorult... de nem csak ő, az összes ilyen kokszos gyökér ilyen. :D


Szerencsére ez a szétkokszolt bzi stílus a nőknek sem jön be.


Szóval így kokszoljatok kis gyerekek..


(ez a kérdés feltevés nem offense volt, csak szimplán vélemény nyilvánítás, továbbá kíváncsi vagyok, hátha jön értelmes válasz, hogy ti miért is kokszoltok :)


amikod ad.1) Sz@rul nézel ki utána

ad.2) A nőknek sem tetszik


Őszintén kíváncsi vagyok.



2018. febr. 6. 17:30
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

"Pont, hogy a tesztótól 20x akkora kan lehet bárki"


A kox elhagyasa utan vannak problemak ferfiassag teren.

2018. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Aki agyhalott és nem képes betolni 2x5000iu hcg-t és clomidot/zitát használni, az meg is érdemli. Nem az ilyenekről van szó.
2018. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

40-es.


"Pont, hogy a tesztótól 20x akkora kan lehet bárki"


Neked + tesztó kell, hogy kan legyél ? Nem elég a saját tesztó termelésed ? Vagy nincs sajátod ? Töketlen kis ratyi vagy ? Mondjuk az látszik. :D

2018. febr. 7. 20:47
 44/52 anonim ***** válasza:
Látom kiütközött ismét a gyenge felfogásod. Van aki kan alapból és nem rólam van szó, aztán heti 500mg (Milligramm, a gyengébbek kedvéért kérdező) tesztoszterontól 20x akkora kan lehet, mint aki alapból az. Bár ez téged nem fenyeget. Agysejteket nem tartalmaznak a hormonok, akkor lehetne rajtad segíteni. Így majd a természet szelektál.
2018. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

44.


Nekem nem kell szteroid hozzá, hogy "nagy kan" legyek...

Nem akarok "nagy" lenni, mert nem kicsi a f@rkam, amit kompenzálni kéne a torz, embertelen nagy termettel. Esztétikusan izmos, atlétikus testet akarok, ami elérhető koksz nélkül is, ezért nyugodt vagyok és röhögök rajtad.. kisf@rkú ratyin, aki szúrja magát minden f0ssal, amit a konditeremben a többi ratyitól vesz, mégcsak nem is a gyógyszertából.


Szíved joga, hogy mivel bszod el az egészséged - ebben igazad van, de engedd már meg, hogy röhögjek rajtad, ha már ennyire hülye vagy. :DDDD

2018. febr. 7. 21:01
 46/52 anonim ***** válasza:
65%

Erkolcsos kirohogni azt, aki kicsi fa..al lett megaldva, es frusztralt miatta?

Felre ne ertsd, nincs kicsi fa..om.


Azt sem tudod, mit talalj mar ki.

Tipikus esete vagy annak, mikor valaki erkolcsosseggel takarozva kocsog.

2018. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy te nem érzed kínosnak magad a közhelyeiddel? Általánosítasz, dogmákat hajtassz (Olvass utána a szó jelentésének, ez már nehezebb, kell hozzá egy kis intellektuális képesség, jajj, ennek is olvass utána, hisz ezt csak a koxos gyökerek használják ugye.)

Te amúgy sem lehetnél nagy, saját magad kompenzálod a krákogásoddal, a te farkadat vetíted ki azokra, akik tudnak és akarnak, még, ha a saját egészségük kárán is, de jobban kinézni, és fognak is, te meg vesződhetsz meg nyugodtan az atletikus kiskölyök testeddel és dogmáiddal a saját kis nyomorúságos világodban, amit kreáltál, hogy elbújhass a csöp farkaddal a kis váradba, de attól a világ nem lesz jobb hely, hogy te a másokon röhögsz, mert ennyit érsz, erre van időd, ezzel foglalkozol, hogy ki, mennyit, hogy koxol és mennyire vágja tönkre magát. Szánalom vagy öcskös, akiből soha nem lesz férfi.

Volt már pár nőm, mindnek megfelelt a méretem(kilógrammban végképp, nem atletikus kis hülyegyerek te féle alkat), sőt, több, mint fél éves kapcsolatban vagyok, 7-ből 4-5 napot szexelünk, szóval nőjj fel kisfarkú, gondolkodj el magadon és a szánalmas világképeden, aztán elveszítheted a szüzességedet. Hajrá! ;)

2018. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Najó... megint elragadott a hév.


Nem akartam belegázolni a kisf.szúak lelkivilágába.

Megkövetlek 46 és 47-es... jó ? Elnézést kérek tőletek.

2018. febr. 7. 21:16
 49/52 anonim ***** válasza:
Remek érvelés. Kár rád koptatni a billentyűzetet, vagy meríteni a telefont. :D
2018. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Látom jól összebalhézott a nép :D

Kedves kérdező! Nem akar mindenki 2 ajtós szekrényke lenni azt azért tisztázzuk. Én kondiztam 4 évig, felszedtem azt a súlyt amit szerettem volna, se pénzem étrendre se fehérjére mégis csináltam. Sose akartam nagy kigyúrt lenni ugyanis ez "látvány sport". Jól néz ki a 45-ös biceps a bmw ajtaján, de valójában az az erő nem biztos hogy megvéd bárkit.

Az hogy 200kg-al nyom fekve elismerésre méltó, azonban nem biztos ha utcán megtámadják meg tudná magát védeni hiába nagy. Ők általában passzivan védekező emberek akik koxolnak úgy h nem versenyeznek. Azt akarják mutatni hogy erősek, hogy ne kötözködjenek velük, ami rendben is van és csinálja. Az más kérdés később munka mellett, mikor ott van 1-2 gyerek meg etetni kell őket és örül ha több műszakos rendben (tisztelet a kivételnek ha jobb helyen van) hazaér és leteszi a se*gét nem még kondizni, amitől össze is megy. (Lehet nézni képeket régi koxosokról). Egy hobbi mindig hobbi marad azaz ha valami fontosabb jön közbe akkor ez alábbhagy és máris értékét veszti.

Lányegében ennyi. Azt külön hozzátenném, hogy azokat viszont utálom aki kötözködik mert gyúr és tetovált a karja mert épp ránéztél a redva műkörmös, agyonsminkelt nőjére, és elgondolkodsz azon hogy lehet valaki ennyire ronda a nagy sas körmeivel, és beszól neked hogy mit nézed a csaját mikor 0,0001 mp-re néztél rá. Ezek aztán ha nem egy nyámnyila kis cingár pö*söst fognak ki, hanem egy szálkás de 4 éve küzdősportoló embert, lehet benne 120kg tömeg, akkor is olyat bevág neki hogy felcsúszik a pultra mint aki szülni készül :D Nem egy példa volt már erre. Szóval ennyi.

2018. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!