Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van ilyen "szelet"?

Van ilyen "szelet"?

Figyelt kérdés

Egy olyan dologra gondoltam , ami segítene abban , hogy gyorsabban növekedjenek az izmaim. 14 éves vagyok , nem tudom hogy ennyi idősen lehet e ezeket enni/szedni. Semmiképpen sem szteroidokra/hasonló szerekre gondoltam.

Mint ez a MYPROTEIN vagy mi. Válaszokat előre is köszönöm



2018. febr. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen sport szelet. Huszonéves korodig így is fejlődni fogsz rendesen, ha dolgozol.
2018. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
a myprotein egy márka. Amúgy van csomó féle fehérje szelet, pl a ZERO BAR. de attól nem leszel izmosabb és egy ilyen "csoki" 4-500 forint..anyád nem azért dolgozik hogy ilyenekre verd el a pénzét. 14 évesen nyomd a fekvőtámaszokat aztán 1-2 év múlva nyomd a súlyzós edzést szerintem. Az ilyen kiegészítőket meg felejtsd el mert semmit nem érnek még neked. Meg később se, ha egyébként pl csirkehúsból beviszed az elegendő fehérjét.
2018. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A myprotein egy szteroid?
2018. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is csak kaja... sokkal jobban jarsz ha pl. Csinalsz egy szendvicset, raksz bele csirkehust meg esetleg valami zoldseget, sajtot stb.
2018. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat! Azt el felejtettem beleírni hogy semmiképpen se probálnám ki ezeket a szereket , nem hogy szedjem őket folyamatosan.
2018. febr. 14. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezekben a szeletekben fehérje van, ugyan úgy mint a husokban és egyéb ételekben. Nem károsak az egészségre..az izmoknak szűksége van a fehérjére. Ezek a készítmények abban segítenek hogy pótolják azt a fehérje mennyiséget amit esetleg étkezéssel nem tudnál bevinni de szükséges lenne a növekedéshez. Neked ilyenekre nincs szükséged, később ha súlyzós edzést végeznél akkor is csak akkor ha nem vagy jó evő vagy nincs időd napközben kajaszünetet tartani. Arra az esetre ezek segítséget nyujtanak..de én reggelire bevágnék fél kg csirkemellet, soha nem értettem egyeseknek hogy nem sikerül rendes étkezéssel bevinni a szükséges adatot. Mindenesetre ezek nem tiltott ördögtől való dolgok és főleg nem doppingszer. Ha nem edzel megfelelően akkor hiába veszed ezeket a cuccokat. És amúgy is nagyon drágák
2018. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!