Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen kezdőként hogyan...

Teljesen kezdőként hogyan kezdjek edzeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves 50kg-s nő vagyok 7 hónappal szülés után.vékony alkat vagyok fogyni nem viszont szeretnék izmosodni főleg a fenekemet és combomat szeretném formálni viszont nemtudom hogyan kezdjek hozzá.kondiba nemnagyon tudok eljárni a fiam mellett.szivesen varok minden segitseget mind étkezés és mozgás szempontjából.


2018. febr. 24. 05:15
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) ez nagyon jó
2018. febr. 24. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Vágd rendbe az étrended ( tömegnövelő kaja ) , icf 5x5 mehet
2018. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a javaslatokat :) Mi az az icf?
2018. febr. 24. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szánj rá pár órát és nézelődj az oldalon. Az étrendek menüben is hatalmas a repertoár, minden izomra van külön gyakorlat, így te döntöd el, hogy mire van szükséged. Egyszerűen tényleg mindent megtalálsz. Mi is csak ilyesmi oldalról másolnánk be neked és ha kezdő vagy, eleve ezt ajánlom, mi mind kutakodtunk az elején. :)

2018. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.szét fogok nézni itt is :) csak elötte már annyi helyen nézelödtem hogy belezavarodtam kissé :D
2018. febr. 25. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!