Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért szúr be a mellkasom...

Bence2601 kérdése:

Miért szúr be a mellkasom futás közben?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy az osztálytársammal konditerembe járunk heti 2x. És a futópadon be szúr a mellkasom az esetek 80%-ában. Edzés közben amikor csinálunk gyakorlatokat akkor nem szokott, ráadásul ha szabadban futok akkor sem szokott csak ritkán. Nem dohányzok, ha számít akkor néha vízipiázok (azt is kővel), meg szoktam gyújtani a szobámban füstölőt. Több dolgot is próbáltam, pl Kiböfögni mindent amit tudok, nem beszélni közben, fokozatosan elkezdeni az edzést hogy ne gyorsan menjen fel a pulzusom de ezek ha megvannak akkor is sokszor beszúr. Az lehet a baj hogy nincs bent elég friss levegő?

2018. márc. 1. 17:13
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet hogy beszorul a levegő figyelj arra hogy egyenletesen vedd a levegőt orron be szájon ki.
2018. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, és arra is figyeltem hogy normálisan vegyem a levegőt.
2018. márc. 1. 18:55
 3/3 anonim válasza:
78%
Őszinte leszek nekem is volt ilyen már sokszor ilyenkor mint minden edzés közbeni fájdalmon felülemelkedsz és mondogatod magadba hogy nem fáj és akkoris megcsinálod utána meg idővel elmúlik csak ennyit tudok javasolni
2018. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!