Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » December óta nem gyúrok,...

December óta nem gyúrok, teljesen összeestem?

Figyelt kérdés
75 kg voltam, szép formás, izmos. Tényleg jó volt a tükörbe néznem, de akkor abbahagytam, majd nem is mentem többet a terembe, gondoltam áprilisban elkezdem ismét, nyárra formában leszek. Nem gondoltam volna, hogy ennyire összeesek. Most 70 kg vagyok, nem nagyon ettem, egyáltalán nem ittam a protein turmixokat. A bicepszem, amire büszke voltam, hogy 40 cm, most szinte eltűnt, 34 cm, a hasizmaim nem olyan szépek, a mellizmom is eltűnt. Ki tudom magam gyúrni nyárig? Reális cél mondjuk a 45-ös kar?
2018. márc. 7. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

45 esélytelen, hát ha hájat is odaveszed lehetséges, de izomban esélytelen.

Amúgy hamar visszajön a régi szint, de onnantól lassan fejlődsz majd.

2018. márc. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Koxoltal? En masfel honapot hagytam ki es azt is megereztem. De 6 cm karban eleg sok. Ha figyeltel volna a kajara nem fogytal volna ennyit. Amugy viszonylag hamar. Szerintem 2-3 honap alatt ez visszajon ha megeleloen kajalsz es edzel.
2018. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is könnyen veszítek súlyt. A kaját meg ha tartom vagy többet eszem és nem edzek, akkor meg bezsírosodok.
2018. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem júniusra vagy júliusra nagyjából vissza tudod amúgy szedni azt az 5 kiló izmot.
2018. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt visszajön. De lehet hogy nen estél össze annyira. Előtte-utána kép nincs?
2018. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!