Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ezt a vádlit...

Szerintetek ezt a vádlit kemény edzéssel megtudom vastagítani/növelni?

Figyelt kérdés

Én inkább széles vállakat örököltem mint hogy bika vádlikat ,viszont ez engem idegesít , és szerintetek ezt a vádlit kemény edzéssel feltudom hozni ??? 24 /F


[link]


2018. márc. 8. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mégis honnan tudjuk? Próbáld ki. Van akinek guggolástól, felhúzástól is nő, van akinek meg nem akar reagálni semmire.
2018. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vádlim,bokám van kb.Csak nekem szőr nő a lábamon nem drót,de ilyesmi:)Nekem 41 cm a naturál határom vádliban,ez is tömegelés végén lett ekkora 183/92.Ettől feljebb nem megy semmivel,viszont elég gyorsan össze tud menni 39re,úgyhogy engem már annyira nem izgat a vádli.Annyi,hogy a nagy súly kevés ismétlésre nem reagált,maradt 38 körül.A közepes súly 20-30as ismétléssel sikerült elérni a 41cm-ert,ami semmi aláírom,de edzés nélkül kb 37es lenne.
2018. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!