Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hobbi testépítők? Ti csak...

Hobbi testépítők? Ti csak kizárólag vizet isztok, vagy a napi kalóriamennyiségbe beleszámoljátok a cukrok italokat, kávét, tejet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A cukros és szénsavas italokat nem tudom meginni, mivel édes és a szénsavat nem bírom. Ezért majdnem mindig csapvizet és ásványvizet iszok.

Nyilván alkalmanként megkívánom és iszok belőle egy kicsit, de azt nem számolom bele, mivel nem oszt nem szoroz az a +100 kcal, nem versenydiétán vagyok.

Tejet nem iszok, viszont kávét igen és azt sem számolom bele.

2018. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én sajnos elég sok kólát ittam eddig.

Elég régóta edzek hobbi szinten,de az étkezésre csak egy rövid ideje figyelek,és hát kiszámoltam,hogy a cukros üdítők mennyit tesznek ki a napi kalóriabevitelemből,és hát elég sok.


Én csak napi 3szor étkezem(többet nem bírok enni,többször nem nagyon bírok enni,mert sajnos elég lassú az anyagcserém).Ha viszont az étkezések között csak vizet iszok,egy idő után olyan éhségérzetem lesz.

2018. márc. 29. 10:23
 3/14 A kérdező kommentje:
Illetve étkezéshez szoktam inni kakaót,napi 2-szer kb.
2018. márc. 29. 10:25
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem bírom a glejt, meg a szénsavast. Vizet iszom és zöld teát ez utóbbit édesítővel, ezer évben egyszer egy kapucsínót vagy gyümölcslevet.

Ezeket nem számolom.

De egyébként sem kalóriát, hanem CH-t számolok testsúlykilóra.

2018. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Beleszamolom igen. De inkabb kerulom a cukrost es zerot iszok.
2018. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A kóla felejtős testépítésben, bekavar a csontok kalcium beépülésébe.

Nézz utána, biztos le fogod tenni.

2018. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A zero cukrossal úgy vagyok,hogy inkább akkor vizet iszok:D
2018. márc. 29. 10:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha tudatosan leszoktatod magad, akkor egy idő után múlik az éhségérzeted is majd. Azért vagy éhes, mert a kóla gyorsan felszívódó cukor, megemeli a vércukorszinted, utána leesik, és megint éhes vagy. Ezért szokták mondani azt is, hogy ételben is figyelj, hogy _milyen_ az a szénhidrát, amit beviszel, nem elég benne lenni a keretben.

Bár én nem építek testet, csak fogyás miatt csinálom a dolgot, de korábban én is ugyanígy üdítőtől függtem. Leraktam a kólát, hogy fujjkáros, áttértem helyette gyümölcslevekre. Ugyanaz a kutya, azt is le kellett tennem. :D Most már nem hiányzik a kóla, ha időnként rámjön, akkor zöld teát iszom, hogy íze is legyen.

2018. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Korábban nálam is ez volt.Nem bírtam meginni a szénsavasat,gyümölcslevet ittam.

Viszont kávézni sem kávézok,és nagyon rászoktam a kólára.

Kizárólag csak a Pepsire,mást nem is iszok.

Energiaitalokat szintén nem bírom meginni.

Egyedül a Pepsi,amit megtudok inni és szénsavas.


Igen,sajnos nagyon rá lehet függni a cukorra.


Ugyanígy vagyok a Nesquick kakaóporral.


Gyerekkoromban nagyon szerettem az édességet,csokis voltam,és teljesen letettem a csokit,helyette kakaó lett.

Hát,sajnos könnyű ráfüggni.

2018. márc. 29. 11:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Cukros italok minimalisak.

Tejet kb 3-4dl naponta.

Es en beleszamolom a makromba

2018. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!