Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A CH hintáztatás nektek hogy...

A CH hintáztatás nektek hogy vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leszögezném, hogy 6 éve edzek már, ami nem feltételen látszik meg a fizikumomon. Teljesen naturál tolom a dolgot és a genetikám sem valami fantasztikus, remekül tudok zsírt felszedni, izmot viszont annál nehezebben, cserébe amilyen könnyen jött, olyan könnyen is megy.

Az évek alatt elég sok mindent megpróbáltam diéta szempontjából.

1. Diéta: klasszikus low CH, 16 héten át csökkentve lassan. Kardió heti 2x20 perctől heti 6x1 óráig növelve fokozatosan. Itt nagyon sok izom lement, pedig ment minden aminó meg kutyafüle.


2.-3. Diéta: Szinte nulla tápkieggel (fehérje + vitamin), szigorúan reggel, full éhgyomros kardióval viszonylag jó forma, kisebb, de még mindig nagy izomveszteséggel. Ez főleg az erőszintemen látszott meg. Fekvenyomásban pl. ugyanannyi ment diéta végén 60 kilóba, mint az elején 80-ba. Ugyanúgy CH csökkentős történet.


4.-5. Diéta: Nulla tápkieg, szinte nulla kardió (max heti 1-2x20 perc intervall súlyzós edzés után. A kaja eleinte csökkenő CH, utána pedig "érzésre", váltva egyik nap CH-ból ugyanaz a kcal, másik nap zsírból ugyanaz a kcal. Fehérje állandó, de csökkentettem a korábbi évek 2,5-3g x ttkg mennyiséget 1,5-2 körülire. Az eredmény az eddigi legjobb volt, erőszint szépen megmaradt szinte a kiindulási állapotban, nem volt hullámzó a hangulatom sem, nem voltak nagy szenvedések sem.


A vége így nézett ki:

[link]


80kg-ról 74, derék 82cm-ről 74-re.

Persze a kép csal, jók a fények és feszítettem, de alapvetően egyáltalán nem voltam ennyire szálkás.

Ezt jól mutatja mondjuk ez a kép is:

[link]


Alapvetően az a bajom, hogy az az utolsó 1-2 kiló nem megy le. Vagyis nem úgy, ahogy szeretném. Szinte jobban elkezdek fogyni izomból, mint zsírból. Leginkább az alsó has és a derék két oldala a bajos. Próbáltam ilyenkor betenni 1-1 csaló napot, zsírégetőket bevetni (hátha, bár abszolút nem vagyok tápkieg párti évek óta), de semmi.

Egyetlen reményem a CH hintáztatásban van, mármint "szakszerűen", nem úgy érzésre, ahogy eddig csináltam.


Rengeteg leírás van erről, de érdekelne, hogy nektek milyen rendszer vált be, ha bevált egyáltalán. Esetleg egyéb tipp, hogy mit lehet kezdeni az utolsó 1-2 kilóval?

Köszi előre is!



2018. ápr. 25. 02:04
 1/1 palilaci ***** válasza:

Edzesnapokon mehet a magasabb ch, foleg az edzes elotti etkezes legyen szenhidratban gazdag.

Nem kell ehgyomros kardio, mivel ugyis a napi elegetett es bevitt kcal mennyiseg fog arrol donteni, hogy fogysz e vagy sem.

Zsiregeto felesleges, helyette csinalj egy kreatinkurat es Madcow vagy texas method edzesterveket.

Probalj erosodni szalkasitas alatt (nem lehetetlen, sot az elejen nemi izom is mehet fel), igy tuti hogy nagyon minimalis lesz az izomvesztes a vegere.

2018. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!