Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Debrecenben melyik a legtolerá...

Debrecenben melyik a legtoleránsabb konditerem, ahova nem BMW-s izomjanik és újgazdag ficsúrok járnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni kondizni, de mivel elképesztően vékony vagyok ezért szeretnék olyan kulturált/elfogadó helyre menni, ahol a legkisebb az esély arra, hogy ferde szemmel nézzenek rám és azért árban is elfogadható legyen. Tudom, hogy szinte minden konditeremben vannak egoista izomcsávók és nagyképű, sznob aranyifjak, de melyik az a hely, ahol a legnagyobb önbizalommal vághatnék neki első körben a hőn áhított 60 kg elérésére.

2018. ápr. 27. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Sehol nem fognak beszolni, vagy furcsa szemmel nezni rad, ha rendesen edzel. Mindenki kezdte valahol, es ezzel mindenki tisztaban is van, emellett senkit nem erdekel, hogy nezel ki. A nagyon izmos embereket nezik meg es a noket.
2018. ápr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Amikor csinálod a gyakorlatok ne nézz senkire, valami életten tárgyat fogj ki a teremben a szemeddel, vagy csukd be. Nekem ez a taktikám és bevált. Persze ne fekvenyomás közben csukd be, hanem amikor nincs veszélye annak, hogy rádesik valami..


Egyébként ha ennyire félsz még (ami nem baj még) előkészítheted magad kicsit. Pl: 3-4 héten keresztül csinálj ilyen egyszerű gyakorlatokat otthon 20 percben.

(Sok applikáció jó erre a mobilon) Általában ilyenek vannak benne, hogy - 15 fekvő, 20 hasprés, megint 15 fekvő, 20 guggolás, megint 15 fekvő stb. Mielőtt edzesz egyél húst+rizst, vagy hús+burgonyát, utána meg igyál táplálékkiegészítőt (Fehérjepor). Ezzel pár kg-t könnyen fellehet azért szedni, még a genetikailag olyan embereknek is akik soványak/nehezen híznak.

2018. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Észre se veszik ha bemész a terembe, azt sem ha kimész. Kb csak akkor fognak hozzád szólni ha befoglalod az erőkeretet bicepszezéshez.
2018. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Holnap, holnap után 14órától (vasárnap, hétfő) az Energym-ben edzem. Ha gondolod gyere el, és két edzés erejéig segítek akklimatizálódni. Veszel napijegyet, aztán majd meglátod tetszik-e a terem, vagy nem.
2018. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma már nem az a beszólogatós, nézegetős világ van, ahogyan többen is utaltak erre. Nekem speciel volt már olyan élményem, hogy a terem egyik legközvetlenebb, legjobb arcát láttam edzés után beszállni egy böhöm nagy Lexusba, míg a hangoskodó, bizalmaskodó proli lejött a szakadt Renault-val. Úgyhogy ne aggódj, senki nem fog názegetni, beszólni, max. ha te nem viselkedsz kultúráltan.
2018. ápr. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Haverkodni mész vagy edzeni?
2018. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!