Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ötlet a lábnapot biciklivel...

Jó ötlet a lábnapot biciklivel kiegészítenem? Vagy csak kalóriaveszteség? 20L

Figyelt kérdés

Vékonyka lány vagyok, nehezen hízok és egy hónapja elkeztem edzeni itthon. Van pár súlyom, állíthatóak meg egy-két kellékem(konditerembe sajna nem tudok menni, örülök ha kijön a megfelelő kajám a pénzemből)

Nagyon jó környéken, természet közelében lakom, csomó mezei úttal meg kisebb nagyobb dombokkal, völgyekkel. A jóidő is hívogat és arra gondoltam, hogy mikor lábnapot tartok nem lenne-e jó ötlet biciklizéssel is kiegészítenem? Persze a dombon felfele, ahol érzem is,hogy tekerek. Párszor kipróbáltam és eléggé megerőlteti az izmaim.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Ugye ez a sport nem a testépítéshez kapcsolódik, és én nem szeretnék sem zsírt égetni sem szálkásítani...de ilyen kivitelezésben jó lenne?

Megköszönném a tanácsokat!☺


2018. máj. 3. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem a váltó legkönnyebb fokára állítanám be😂
2018. máj. 3. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Terepfutás, terepbiciklizés izmosít. Van ismerősöm, akinek hihetetlen combja és vádlija van, pusztán terepbiciklizéstől és magas hegyeken való túrázástól. Persze ő férfi
2018. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ha szeretnél biciklizni, akkor biciklizz. Érdemes olyan dolgokba beleölni időt és erőfeszítést, amire van is motivációd. A másik, hogy a lábnap nem a legoptimáisabb ha izmosodni akarsz. Naturálban sokkal jobb a nagyobb gyakoriság, teljes testes edzés vagy A-B felosztás, legalábbis nagyon sokáig jobban jár vele az ember. De van előnye is, a te esetedben pl az, hogy így többet tudsz tekerni, teljes testnél azért már bele tud szólni a regenerációba. Akkor viszont már ne a lábnapra rakd, hanem rakd valahova máshova.. Pl. hétfő lábnap, csütörtök: bicikli.
2018. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor nyugodtabb szívvel fogom csinálni:) kicsit tartottam attól,hogy mivel ez nem kimondottan tömegnövelős gyakorlat, nehogy ne fejlődjek, netán fogyni kezdjek. Hihetetlenül lassan tudok felszedni 1-2kgt is.
2018. máj. 3. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A bicikli az aerob edzés
2018. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!