Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen egyezés terv szerint...

Baróthiking kérdése:

Milyen egyezés terv szerint egyzek?

Figyelt kérdés
Súlyzóm nincs, konditerembe nem szeretnék eljárni inkább itthon edzenék. milyen gyakorlatokat végezzék ezeket mikor? : reggel vagy este, és a gyakorlatokból mennyit! láb bicepsz,kár bicepsz,mellkas,vállak stb. Célom amit az edzéssel el szeretnék érni: magabiztosság,szépség,és önvédelemre hogy ha négyen vagy többen jönnek ellenem.Én nem tudom hogy mennyi időbe telik mire felerősödök az edzésnek köszönhetően de kb. Július-ba már lehet hogy lessz eredménye- előre is köszi a válaszokat

2018. máj. 5. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

önvédelemre hogy ha négyen vagy többen jönnek ellenem.


Magyarországon éles lőfegyverre földi halandó nem kap engedélyt úgyhogy a futást tudnám javasolni...

2018. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség amit mondasz szerintem nem aludtál ki magad
2018. máj. 5. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a nagy baj tudod, hogy gyökér vagy.
2018. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, még, hogy kigyúrod magad, egy ember ellen se biztos, hogy megtudod magadat védeni. Nyilván több esélyed lesz, de nem egy életbiztosítás.
2018. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hiába vagy kigyúrt, hiába bunyózol jól. Kettőnél több ellen de igazából kettő ellen is már alig van esélyed.


Ezt tizenpár év full kontakt bunyó után mondom. Edzésen játszunk néha 1 VS 2-3 ellent. Általában hamar vége. Utcán meg szabályok sincsenek szóval hamar előkerül egy bicska és vége...

Szóval mint már mondtam marad a futás.

2018. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz.
2018. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!