Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 187 cm és ekto alkatnak nagy...

187 cm és ekto alkatnak nagy eredmény 93 kg-ot elérni?

Figyelt kérdés

80 kg-ról indultam és most ennyi vagyok.

Még mindig nem tűnök nagy darabnak, legalábbis nem látom magam annak. A karom 40 cm ám hosszú és még mindig vékonynak találom.


Egy ilyen magas embernek hány kilónak kell lennie, hogy már nagyobb darabnak tűnjön? Nem zsírral, pocakkal, hanem izmokkal!


2018. máj. 6. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 182 vagyok és nekem pont 92-93 volt a tömeg végén a súlyom 78-ról hozzáteszem,kis pocakom lett csak nem zsirosodtam el,nem is az volt a cél. Én a Helyedbe 95-ig minimum megpróbálnám, vagy akár a 100-at is kérdés mennyit kene enned ehhez nem tudom a genetikad.:D
2018. máj. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép eredmény. Én is 100 kg-ra mondanám, bár így kép nélkül nehéz besaccolni. Olyan 96-97-nél majd látni fogod, hogy még akarsz-e. Csak nagyon lassan kell haladni, nehogy a zsír + has rovására menjen. Bár ha jól értem ez jelenleg a 13 kg javulás során nem volt veszély, így mindenképpen szép eredmény. Nehéz tartani a megfelelő étrend/diéta egyensúlyt, és mégis egyszerre tömegetnövelni, de izomból. hajrá!!
2018. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket!

Ja megpróbálhatom a 100-at kitűzni célnak, majd meglátom, hogy a genetikám elbírja-e. Bár a váll csontozatom elég széles a bordázatomról ez sajnos nem mondható el.


Ha beiktatom a lábat szerintetek az a növekedés felgyorsítható lesz?

2018. máj. 7. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:

eddig nem lábaztál?

igen, mindenképpen új inger lesz a testednek és a lábaidnak, szerintem jobban jönni fog rád a tömeg.

A 100kg necces, de 95-96 kg még simán lehetsz viszonylag szálkásan.

Heti hányszor jársz edzeni? Milyen az edzésterved?


Ha akarsz beszélgethetünk privátban. :)

Küldhetsz előtte-utána képet is (arc nélkül persze).

2018. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4


Heti 3-szor járok két órát.


Első nap hátazom meg vállazom.

Második nap mell meg bicepsz.

Harmadik nap tricepsz meg has.


Minden edzésnap 30-40 perc kardió a végén, mivel egészségesebb így edzeni plusz nem hízol el annyira.


Egy nap pihenő edzésnapok között, 3-ok edzésnap után 2 nap pihi.


A láb eddig sajnos az időmbe nem fért bele, mert melózom ,sulizok és melóba minden nap két órát utazok összesen.


100 kilót nem lehet elérni az adottságok miatt, vagy mert ahhoz más szintre kell emelni az edzést? Vagy hogy érted?

2018. máj. 7. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha lábedzés nélkül el tudtál érni 93kg-t akkor lábbal simán meglehet 95-96kg de még lehet több is, anélkül hogy felszednél zsírt. A láb és a hát a 2 legnagyobb izomcsoport. Egy nagy comb sokkal többet hoz tömegbe mint egy nagy kar.
2018. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én arra értettem, hogy 100 kg nem lehetsz, hogy elméletileg a naturál határ alacsony (10-12% testzsír mellett) az emberek nagyon nagy részénél testmagasság cm - 100 +/- 5 kg környékén van. Mivel te 187 cm vagy, ezért mondjuk szálkás testtel, ami nálam 10-11%-os tzst jelent, elméletileg 92kg-nál lenne a határ. De persze ez egyénenként változó én pl. 14% tzsvel 184 centisen voltam 90 kg is...


Szedjél kreatint, elvileg 1 év alatt felpakol rád 2-4 kg izmot pluszban, ha jó az étrended és az edzésed.


Ha eddig lábra nem edzettél, akkor még van benned potenciál.


A testzsírszázalékod tudod esetleg?

2018. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Testzsirszazalekot elvileg a merlegem tud szanolni de ahhoz regisztralnom kell online, hogy az eredmenyeket elkuldjek.

De megbizhato egy merleg ez esetben? Vagy csak saccolas az egesz?


Mi lenne a legmegbizhatobb opcio?

2018. máj. 9. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:

ha olyan a mérleged hogy csak alulról méri a tzs-t, akkor annyira nem megbízható, mert többet fog mutatni egy picivel a valósnál.

Konditermekben van lehetőség tzs mérésre, ami 4 ponton gyenge kis elektródákat vezet beléd és úgy méri meg a tzst, persze ennél is vannak pontosabb eszközök, de legpontosabb eszköz ami elérhető egy átlag ember számára az ez a 4 pontos gép.


A te mérleged is nagyjából jó, csak egy picit le kell belőle vonni. Szerintem mérd meg magad azzal, aztán nézd meg hogy mennyit mutat.

Aztán a neten található képekhez tudsz viszonyítani.


Vagy ha küldesz képet, saccra én is meg tudom mondani :)

2018. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!