Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő lenne egy HIIT edzèsnek?

Figyelt kérdés

Olvastam ròla hogy sokkal eredményesebben lehet àltala fogyni. Rendes edzes tervet nem talàltam így a leirtak alapján pròbàltam magamnak összeàllítani egyet:

1. Guggolàsbòl felugràs 40mp

2. Fekvőtàmasz 40mp

3. Plank vagy Hip Dips 40mp

4. Nègyütemű fekvotamasz 40mp

Ez lenne egy kör megàllas nelkülA végén 40mp perc pihenővel. Ezt pedig 4x megismètelnèm

Szerintetek ez igy jò? Ha nem tudtok mondani màs tervet? Irjàtok le hogy mièrt jó vagy mièrt nem jó!



#edzés #diéta #fogyás #HIIT #felvőtàmasz
2018. máj. 24. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit higy heti hàny alkalommal végezzek ilyen edzést? Illetve mennyi egy àtlagos edzès időtartama?
2018. máj. 24. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:

1. fogyás =keves kaloria, és semmi cukor/zsir (hidd el h a teljesen egeszseges kajaban van pont eleg cukor(gyumolcsok) és zsir+olajok ami 1 napra kell


sajat tippem(nem latalak fogalmam sincs rolad, de az jo h nekialsz edzeni) 2000ala vidd mindenkepp kaloriad ne csalj,


edzes nem zsiregeto 1 dolog h energiat hasznal, amit a test a zsirbol szerez, vagy kajabol- és ha van kaja akk nem a zsirtomeget csokenti


edzes az izmot epit


de am


40mp szerintem keves(fug h menyire vagy zsiros, es h kezdo vagy-e, de egy honap utan en mindenkepp emelnek mindent 1 percre (plank meg hetente fel perc emelessel mehet 3 percig, de ha 2 percig eljutsz hetente fel perc emelessel az se rosz)

-és a kokemeny uszas a legjobb zsiregeto ha a kaloria felhasznalast nezzuk, ez az uszas nem az h 1 ora alatt leuszok 1 hoszt, hanem amilyen gyorsan tudjuk, és nem konyitunk, akaraterovel kell..


ja és heti 6szor eddz 1 normalis ember aki eddz, 7-tel az a gond h nincs pihenonap, ill kondiba 5 napot szoktak sokan de ok nem a legnagyobbak+sajat sulyos edzes az 6napos mindenkepp, az h mi a neve az mas..


kezdo edzes szerintem fel oranal nem lesz tobb, de fel ev alatt elkene erni az 1 orasat


ui:4utemu fekvo-sokan fekvotamasz nelkul csinaljak, es az nem jo, kell az az egyik lenyeg..


sok sikert :D

2018. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt:)

Kb egy ève màr edzek csak most szeretnèk leszàlkàsodni 163cm és 63 kg vagyok.

Hogy èrted azt hogy emeljek az időn? De ha felemelm a 40 mp percet mondjuk 2 percre akkor egy kör 8 percig fog tartani vagyis az egèsz edzés 40 perces lenne az meg màr elég sok nem?

2018. máj. 24. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

HIIT-nek inkább aerob edzéssel van értelmelme

én pl futni szoktam.

40-60 mp erős futás (igazából fix távot futok, nem időt nézek)

kb. 60 mp pihenés, hogy a pulzus visszaáálljon


Ebből 10 kör.

2018. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hat nalam egy edzes 2 oras kb, fugg h milyen 17/f
2018. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zedricht ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha más a mozgásforma. Inkább fuss, mondjuk egy perc kényelmes tempó utána egy perc sprint. De igazad van, jó dolog a hiit.
2018. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!