Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti a ferde pados nyomást...

Ti a ferde pados nyomást végzitek melledzés során?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a tapasztalatotok? Szükséges, vagy elég az egyenes pados is?

2018. jún. 6. 17:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, így már helyes. :) Nem kell vérig sértődni, írtál egy helytelen állítást, miszerint létezik olyan, hogy "felső mell", ketten meg a további félreértések elkerülése végett (tehát pusztán tájékoztató jelleggel, minden rosszindulat és személyeskedés nélkül) helyrerakták a dolgot, hiszen olyan, hogy "felső mell" nem létezik. Azt senki nem állította, hogy ne lehetne a mellizom valamely részének izomrostjait jobban stimulálni egy adott gyakorlattal. Csupán annyit, hogy nem létezik "felső mell", ennek célja pedig azon állításod helyesbítése volt, hogy idézem: "Felső mell van". Jó lenne, ha a nyilvánvalóan Wikipédiáról összeollózott "tudásod" arrogáns csillogtatása helyett inkább alapba állítanád a kis szádat és tiszteletet gyakorolnál mások felé. Te frusztrált kis giliszta. :)
2018. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 palilaci ***** válasza:
11# (Y)
2018. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mindenki más.Van akinek a ferde pados nyomásoktól jobban fejlődik a mell van akinek nem.Nem kell túl agyalni meg egymásnak ugrani.
2018. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy létezik, zsenikém, más az eredése. Ez kb olyan mintha azt állítanád, hogy nem létezik hosszú meg rövid feje a bicepsznek. Nem a wikipédiáról ollóztam össze a tudásomat, csak megemlítettem neked a legalapvetőbb forrást, amihez te is hozzáférsz.


https://www.youtube.com/watch?v=71NiUvA_nlo


De biztos Jeff Cavaliere is hülye. Mellesleg ha bemész bármilyen egyetemre, ahol tanítanak orvostudományt, ott is elmondják ezt neked, de biztos ők is hülyék. De szerintem ezt még valami alja edzőképzésen is elmondanák neked.

2018. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Igazából csak tapasztalatra lettem volna kíváncsi olyanoktól akik sok éve edzenek, hogy hogyan reagál az egész mell a ferdepados nyomásra.


Két eredese kvázi feje van a nagy mellizomnak, de attól még nem biztos hogy kell is neki a ferde pad.

2018. jún. 11. 15:53
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, és meg is válaszoltam. Lehet úgy edzeni, hogy több terhelést kapjon a felső mell. Valamennyivel többet kap döntött padon is, de nem optimális rá, mivel az elülső deltát jobban megnyújtja, ergo jobban munkába vonja. Tehát inkább vállgyakorlat!!!
2018. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 palilaci ***** válasza:
15%

En meg felhozom neked Paldi Gabort meg az edzojet. Akkor Ők hulyek?

Egyetemen meg egy nagy mellizmot tanulnak, az mas, hogy 2 helyen tapad. Attol meg egy funkcioja van: kozeliti egymashoz a felkarokat. Ennyi. Az egesz mellizom. Nem a felso, kulso belso resze. Nem. A nagy mellizom. Ha megdontod a padot, szimplan csak a terhelessel osztozik jobban az elulso deltaval. Ennyi erovel a tricepsznek 3 feje van, igy lehet kulon edzeni rajuk. Ja ez is pont egy gyuros dogma. Meg az is, hogy a hatizmot lehet kulon "vastagitani" meg "szelesiteni". Ugyanolyan brosceince mint a mellizmos vagy a tricepszes dolog.

2018. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kettő nagy mellizom van, csak hogy két feje. Akár lehetne is picit jobban terhelni kulon. De ezek szerint nem. Ennyit akartam tudni.
2018. jún. 11. 22:48
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezt pofázom itt napok óta, hogy a FUNKCIÓJA is más, pontosabvan más funkciója is van. Mint ahogy pl a tricepsz hosszú fejnek is, tehát ezért igenis lehet külön megcélozni. Nem izolálni DE nagyobb hangsúlyt fektetni rá. Ez nem gyúrós dogma, hanem tény.
2018. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezt a Páldi srácot hagyjuk már légyszives meg úgy az egész tsm módszert.Egyáltalán nem bántom mert tehetséges sportoló de kérdem én ki ő hogy sokan (nem itt) vicsorító szájjal védik a módszerét ?

Minden ember izomzata más más edzésmódszerrel érheti el a legjobb formáját.Ugyanez igaz a szteroidokra.

Nyomjál fekve ferdén egyenesen kézi súlyzzóval mind1 csak legyen kemény az edzés...

Ez nem teljesen a témához kapcsolódik de hobbista naturál sportolók soha ne akarják magukat hasonlítani 5-10 éve koxoló versenyzőkhöz

2018. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!