Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fekvenyomással szerzett...

A fekvenyomással szerzett erőt hol tudjuk kamatoztatni az életben? Milyen feladatoknál?

Figyelt kérdés
Mert pl.egy nagy súlyos felhúzás jól jon ha valami nehéz tárgyat akarunk megemelni.De a fekvenyomás?

2018. jún. 25. 17:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel semmilyen edzés nem természetes, az őseinkhez hasonlóan a szavannán kéne futkosnunk egész nap a kardfogú tigrisek elől. Hm, kéne csinálni egy ilyen sportot "funkcionális" címszó alatt, dőlne a pénz. :D
2018. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az analfabétizmusból már csináltak funkcionálist :D
2018. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja amúgy nem kell berágni, ezt csak csípkelődésnek szántam, az erőemelők meg a crossfittereken poénkodnak állandóan és pont az erőemelők mondják, hogy nekik nem a kinézet számít, ezért vicces ez a csajozás duma. Én sem azt mondom, hogy az izolációs gyakorlatok jelentik a fejlődés kulcsát, csak azt, hogy a guggolás-fekvenyomás-felhúzás sem ilyen szent grál. Én pl. elég jó vagyok guggolásban a felépítésem miatt, felhúzásban viszont rakás szar vagyok. Cserébe a szumót meg nem bírja a csípőm. Tehát ki kell találnom ezt-azt, hogy plusz volument vigyek hajlítóra pl.
2018. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jön ide a szumó felhúzás,amikor fekvenyomás volt a kérdés
2018. jún. 27. 20:35
 15/21 anonim ***** válasza:

#14: Mondjuk olvasd el a válaszokat.

#13: A crossfittereken mindenki poénkodik.

A guggolás-nyomás-húzást én a gyúrásra értettem, mindenkinek más a gyúrás, de annyi biztos, hogy ezeket a gyakorlatokat muszáj beleépíteni az edzéstervedbe (természetesen ha mobilitás hiánya/sérülés nem gátol meg) hisz csak ez a három gyakorlat ad nagyobb terhelést a központi idegrendszerre. Azt pedig nem értem, hogy hogy lehet, hogy a konvencionálist igen, de a szumót nem bírja a derekad, mert a szumónál sokka kisebb a derék terhelése.

2018. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15 a csípője nem bírja, és ez egy jellemző probléma.
2018. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Torma Valentin jó arc, én nagyon bírom. Ettől még tévedhet. De ő ott van, ahol van, az ide írogatók formája gondolom, rosszabb, mint az övé.
2018. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A kérdésre térve, nyilván esztétikai sport, nem az a funkciója, hogy jobban menjen a zongoracipelés (nyilván ez egy plusz attól függetlenül), de a bútorszállítókat, fizikai munkásokat kivéve ritkán kerül a többség ilyen helyzetbe. Az ő izomzatuk fejlődése más, mint a gyúrósoké.
2018. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9: Ne a nők miatt csináld, magadért. Van egy csomó kedves, okos, izmos srác, akit meg sem érdemelnének a lábtárogatók. Azt hiszik, a szeméremtest használatáért nekik minden jár, és nem kell semmit sem teljesíteniük, csak királynőként válogatni (holott a döntő többség félrenevelt trampli). Egy elgondolkodtató írás erről a társaságról (tisztelet a kivételnek, nyilván): [link]
2018. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok,így hiába csinálok bármit,mindig gyűlölni fognak a lányok
2018. jún. 30. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!