Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kilós súlymellényt...

Hány kilós súlymellényt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Elég a 20 kilós, vagy érdemes egy 35-40 kilósba beruházni?

2018. júl. 9. 12:33
 1/7 anonim válasza:
60%
Honnan tudjuk milyen az erőszinted? Ekkora barom kérdést. Ez olyan mint hogy érdesem 100kilóval fekvenyomnom vagy elég a 80kiló?
2018. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos a kérdés nyilván arra irányult, hogy mennyire lehet kihasználni egy 40 kilós mellényt úgy általánosságban. Ergo elég-e a 20 kilós. Sajnálom, hogy az értelmi képességeid megakadályoztak a megértésben.
2018. júl. 9. 16:13
 3/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Nekem kevés a 40 kilós is, neked lehet hogy sok a 20. Emberfüggő
2018. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, miért cseszed le az elsőt, amikor teljesen jogosan írta? Miért lenne értelmi fogyatékos? Te még egy edzésmúltat se írtál , se egy testsúlyt. Nekem is lenne egy kérdésem hozzád. Hány kg csirkét vegyek holnap a boltban? Elég ha 2kg-ot veszek vagy inkább vegyek 5-6 kg-ot?
2018. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemaRendőrség ***** válasza:
56%
@5 csirkéből sosem lehet eleget venni. Vegyél 5kg-t, 10et ha olcsó, 15öt ha furán néz ki a növekedési hormonok miatt
2018. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy lesz :DD
2018. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tolodzkodo öv+ súly elég huzodzkodashoz es tolodzkodashoz.Ja es nem rohad rád ez ami nem hatrany :D volt mellenyem de elegem volt abbol,hogy mindig tocsogtam az izzadsagtol,rohadt.meleg.Napon nem probaltam ki,de ott meg halalosabb lehet.A 40 kilos meg maximum fem toltettel jo,egyebkent tul nagy es kenyelmetlen a hasznalata.Nekem 15 kilos homok töltetű volt ,el is adtam nagyon nem szerettem.Helyette vettem tolodzkodo övet es sokkal kenyelmesebb.Fekvotamaszt nemtudod vele neheziteni de nem is valami jo a gerincnek ha mellenybe fekvozol.nagyon akarod akkor a hatad felső részére teszel egy nagyobb sulytarcsat,kevesbe terheli a hatad alsó részét.Bar en a fekvenyomast ajanlom akkor mar!
2018. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!