Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Extrém fogyás után forma elérése?

Extrém fogyás után forma elérése?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

Harmadik gyerek után sikerült elérnem a lánykori súlyom! 💪 Viszont most jól jönne egy kis segítség! 56 nap alatt van esélyem formába hozni a testem? 😁 Meglepire készülök az embernek és jó lenne valahogy formába jönnöm az adott napra! Tudtok edzéstervet,linket vagy bármit mondani? Légyszi segítsetek nagyon fontos!

Ja! És adott esetben nem érdekel,mennyire kemény edzés!!

Köszönöm!!!


2018. júl. 11. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem így megy.Az edzést és a terhelést fokozatosan kell adagolni,mert ha hirtelen sok az edzés,vagy hirtelen túl nagy a terhelés,akkor vagy a test fogja feladni és lesérülsz vagy a lélek fuccsol be a túl nagy váltás miatt és abbahagyod az egészet.A csontoknak,ízületeknek is kell az átállási idő.De persze változhatsz sokat ennyi idő alatt.Heti háromszor menj el konditerembe és végezd a kezdő teljes test átmozgató edzést hétről hétre emelve az ellenállást.Menj el havonta fodrászhoz és heti pár alkalommal szoliba.Viszont ha a mellfelvarrást és a hasplasztikát is belevesszük akkor nem fogsz kijönni időre,de jövő ilyenkorra már igen.
2018. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Király! 😂😂😂

A plasztikai részeket kihagynám,mert a természetesség híve vagyok!

A bőröm színe köszönöm megfelelő! Nyár van és süt a nap! 😎

Fodrászhoz rendszeresen járok!


Jaaa! És a fogyást se koplalással értem el, nem hinném hogy a testem vagy a lelkem feladná! 😂

2018. júl. 12. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!