Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túlsúllyal edzeni, diéta nélkül?

Túlsúllyal edzeni, diéta nélkül?

Figyelt kérdés

Van vagy 15-20 kiló plusszom, de közben erős is vagyok.

Fizikai munkát végzek minden nap 8-10 órát és emelett nem megy a diéta.


Most az az ötletem, hogy a napi kalória szükségletem nem csökkentem, de a munkám mellé még edzenék este.

Így mit érhetek el?

Nem testépítő akarok lenni szép izmokkal, hanem kicsit fogyni és jó kondiban lenni.

Tudom, tudom fogyáshoz diéta kell. Tudom.

De ha sikerül izmot növelnem, akkor szerintem diéta nélkül is égetek zsírt, SZERINTEM.


Mi a véleményed?



2018. jan. 21. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kalóriadeficitbe kerülsz a plusz mozgással, természetesen fogyni fogsz.
2018. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Google - kalória kalkulátor


Csomó oldal van, nem kell sokáig használnod, csak mondjuk 1 hétig irkáld be, hogy miket csinálsz és miket eszel.

Ki fogja dobni, hogy fogsz-e fogyni. Én is így csináltam. Nem kell diéta, csak a kalória jót jelentsen (pl. tészta felejtős).

Hasonló cipőben járok, 196 cm vagyok, 150 kg, több éves kondis múlttal (és jelennel). Jelenleg -2 kg-ot fogyok hetente, mellette heti 3 kondi és zabálom a fehérjét (nem csak port).

2018. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!