Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a kulonbsegek noi es...

Diavolino44 kérdése:

Mik a kulonbsegek noi es ferfi edzestervek kozott?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hugom megkert, hogy irjak neki egy edzestervet, csak hobbi “kondiba jarosat”, nagyjabol ugyanarra az edzestervre gondoltam amit en csinalok. alap es fukcionalis hgyakorlatok kiegeszitve par izolasocios gyakorlattal az elejen vagy a vegen (elofarasztas,kifarasztas)



Nezegettem a neten, de csak elettani kulonbsegeket talaltam a ket nem kozott, edzestechnikait nem.


Koszonom


2018. júl. 13. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nincs is. Nyilván neki a fekvenyomás nem fog olyan jelentőséget kapni, vagy csak egykezes súlyokkal csinálja majd. A többi alapgyakorlat ugyan az.
2018. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nők többet edzenek fenékre, a férfiak pedig mellre. Amúgy ugyan az.
2018. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Redukáljuk ezt kifejezetten csak a mellizomra. Az összes többi izomcsoportra ugyanazok a szabályok vonatkoznak. Persze edzhet egy nő is mellre, de ....
2018. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mellizom,a csuklya,az alkar és a nyak edzés szerepe az alap különbség.Ezek férfiaknál kulcsfontosságúak a megjelenésben és az arányban,míg nőknél mellékesek.Minden másban ugyanaz a női edzés mint a férfi.
2018. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nemaRendőrség ***** válasza:
A férfiak övön felülre edzenek, a nők meg övön alulra.
2018. júl. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!