Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testedzés növeli a fizikai...

A testedzés növeli a fizikai képességeimet?

Figyelt kérdés
Fizikai képesség alatt olyanokat értek mint pl. a futás gyorsasága

2018. júl. 17. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2018. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem. Pont ellenkezőleg. Mármint ne érts félre, de a futás pont rossz példa. Ha a testedzés komoly fizikai munkát jelent, (kondi teremben), és izmosodsz, minnél nagyobb izomtömeg lesz rajtad, annál lassabban fogsz tudni futni, mert nagyobb súly kell cipelned. De ha arra gondolsz hogy fittebb leszel, a legtöbb gyakorlatod jobban fogod megcsinálni mint a többi ember, akkor igen.
2018. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

@2, itt az ideje atlétikát nézned. Láttál már sprintereket?

A súlyzós edzés robbanékonnyá, gyorssá teszi az embert. Nem véletlen, hogy a legtöbb sport kiegészítő tevékenysége a súlyzós edzés. Persze, az izom tömeget is hoz, de szinte hatványozott erőt... Szóval ha nő 3 kilót a combizmod, akkor nem plusz három kilót fogsz elbírni, hanem vagy plusz háromszázat (persze túlzással).

Ráadásul nem mindenki inzulinos növis profi testépítő


Én vízilabdáztam. A konditól sokkal robbanékonyabb lettem, simán megdöntöttem a régebbi rekordomat 100 gyorson

2018. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De az úszás megint más... Egyébként igazad van, lehet rövid távon gyorsabban fogsz tudni futni, ha a lábaidon is nagyobb izomtömeg van. Viszont egy biztos. Hogy hosszabb ideig biztosan nem fogsz tudni futni nagyobb izomtömegtől. Lásd: maratoni futók.
2018. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lehet, de a hosszu tavu futasnak 99%, hogy semmi hasznat nem veszed az eletben, igy ha a funkcionalitas a cel, ezt nem vennem figyelembe.
2018. júl. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!