Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen izomcsoportokat kéne...

Milyen izomcsoportokat kéne edzenem egy napon milyen felosztásban ha heti 4x akarok menni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kezdőnek szinte mindegy és talán az egész testes edzések a legjobbak és a kérdésemből adódóan én is kezdőnek tűnük (végül is az vagyok) :)


Régebben edzetem, de most 2 év szünetet tartottam és sok dolgot felejtettem.


Ha 4x szeretnék edzeni egy héten (+ plusz lenne 1-2 kardió nap, amikor csak futok egyet vagy otthon pár intenzívebb testsúlyos edzés) akkor milyen izomcsoportokat kéne egyszerre edzenem milyen felosztásban?


Különféle gyakorlatokra és nyújtásokra emlékszem, de erre csak ködösen.



2018. júl. 18. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Push-pull-leg -et kiprobalhatod. Pl. H:push,K:pull, Sz: Pihi, Cs:leg,P: Megint push, hétvége pihi. Következő hét H:pull, és így tovább. Push edzés:mell-elülső delta-tricepsz, pull: Hát-hátsó +oldalsó delta-bicepsz, leg az meg lábnap.
2018. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy a felosztás jó lenne?


-Láb

-Váll és tricepsz

-Mell és bicepsz

-Hátizom

2018. júl. 18. 21:39
 3/4 A kérdező kommentje:
1# Ennyire még nem akarom túl komplikálni, meg nagy szünetet tartottam, szóval lényegében bármitől nőni fogok.
2018. júl. 18. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Működhet amit írtál,de a melltől tedd a lehető legtávolabb a váll-tricepszet,hogy tudjanak regenerálódni. Rendesen leedzett vállal es tricepsszel nehezebb normálisan mellezni.
2018. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!