Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervet szeretnék otthonra...

Edzéstervet szeretnék otthonra rollam:170 cm 60kg 19fiú szálkásítani szeretnénk. Írnátok egy jó kis szálkásító edzéstervet?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd a fenébe az egészet!
2018. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "rollam"??
2018. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ne komentelj basszus ha nem tudsz normális választ adni.

Senki nem kötelez hogy ide dugd a képedet, senki nem hívott húzz inenn

2018. júl. 20. 14:06
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Hová akarsz 60 kilósan szálkásítani? Egyébként nincs szálkásító edzés, csak étrend.
2018. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 $$$$$ ***** válasza:
66%
Igen. Ne akarj szálkásítani. Izmot növelj. 60 kg nem sok 170 cm-hez... Én a helyedben oylan súlyokkal dolgoznak amivel szabájosan tudok 8 akat csinálni. És akkor pl. fekvenyomás 5×8 . Akár felmenözhetsz is kissebb súlyról nagyonbra. Legalabb is én ìgy szoktam. De a helyedben én semmiképpen se szállkásítanak ezzel a súllyal ehez a magassághoz..
2018. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 $$$$$ ***** válasza:
szabályosan*
2018. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Te meg ne kérdezz, ha nem tudsz normális kérdést feltenni...
2018. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem aranyos? :-D

Bírom,amikor a 60 kilós fogalmatlan gyík ideböfögi a nyomorát és amikor le van oltva,még nekiáll fröcsögni.

2018. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem is az a baj, hogy 60kg, mindenki volt kezdő, stb...

Hanem, hogy ahelyett, hogy utánanéz, akár 1-2 órát, amivel szintén semmit se tudna, de legalább az alapokból egy kicsivel tisztában lenne, de nem, neki nem kell utánanézni, mert ugye a lényeg az, hogy minél kevesebb munkávak legyen "izmos", tehát gondol egyet, és kiírja, hogy ő 60kg és le szeretne szálkásítani mondjuk 50-re, mert úgy biztos jobban néz ki, és hogy írunk-e neki szálkásító edzéstervet. És persze gondolom max 1 hónap alatt kéne elérni. Onnan pedig ahogy írtad, leoltjuk, erre elkezd fröcsögni... És már az idő alatt, amit GYK-n töltött utánaolvashatott volna, de nem, ha nem tudunk normálisan válaszolni ne is válaszoljunk

2018. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy írod. Azt gondolja,hogy neki csak ez jár. Nem kell érte megdolgozni,nem kell megérteni,sőt még fizetnie se kelljen. Csak ez nem így működik.
2018. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!