Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzéstervet szeretnék otthonra...

Edzéstervet szeretnék otthonra rollam:170 cm 60kg 19fiú szálkásítani szeretnénk. Írnátok egy jó kis szálkásító edzéstervet?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 21:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem így gondolom ahogyan írtad.

Olvasgatni szoktam!

Csak szálkásítani akarom a hasamat, és egyhónap alatt?... Ezt honnan vetted tisztában vagyok vele hogy annyi idő alatt nem sikerülne.. (kockahast akarok) Kezdő vagyok de tanulni akarok hogy egynap én is segíthetessek másnak. Ha valamit rosszul tudok akkor segítség basszus mert van tapasztalatod ne pedig csesztesd a másikat

2018. júl. 21. 22:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne bass! Szoktál olvasgatni? Mit? Kiskegyedet? Mert,hogy a testépítésről semmi szakirodalmat nem olvastál az látszik azon,amit kérdésként ideokádtál. 60 kilósan hova az anyádba akarsz szálkásítani? Mennyi akarsz lenni,52 kg? Elárulok valamit. A vékony fiúk kockahassal pontosan olyan szarul néznek ki,mint a dagadt lányok nagy mellel.
2018. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Megy a jelentés ellened, senki nem veheti szájára az anyámat!!!

Örülj hogy a tiéd még él mert az enyém már nem!!!

2018. júl. 22. 14:03
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem kérek többet!
2018. júl. 22. 14:13
 15/15 anonim ***** válasza:

😀😂

🤣😆

2018. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!