Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket is zavar ha láttok...

Titeket is zavar ha láttok valakit az edzőteremben aki nem edz rendesen?

Figyelt kérdés
Pl ma láttam egy csavot felnőtt férfi létére 5 kilós súlyzókkal vállból nyomni

2018. aug. 24. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavar, mert nem foglalkozom másokkal. Akkor edzek, és nem másokat bámulok, hogy mit hogyan csinál
2018. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni másokkal
2018. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg:nem tudhatod,miért edz olyan kevés súllyal. :D
2018. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Kerdezo itt veled van nagy baj nem azokkal akik a szenedben benan edzenek... kicsit nezz magadba hogy miert is zavar ez.
2018. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem érdekel.

De téged miért?

Nem mindegy neked ki mit csinál, amíg neked nincs károdra?

Te is az a bámulós, kritikus, páva zsíros fąszfej vagy akinek gúvad a csigaszeme a mellemre, meg a fenekemre guggoláskor?

2018. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Az olyanok miatt, mint te nem mennek le sokan szívesen a terembe.

Mert lehet az illető teljesen kezdő, de már az is valami, hogy ott van. Valahol el kell kezdeni.

De azt sem tudhatod, hogy nem éppen egy sérülésből gyógyul.

Ne azt lesd, hogy mit csinál a másik, vagy ha már észre veszed, hogy valamit rosszul csinál, segíts neki.

Akkor talán elterjed a híre annak is, hogy az edzőterembe nem üresfejű hólyagok járnak.

2018. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen például nem zavar, hogy valaki kis súlyokkal edz.

Lehet volt egy vállsérülése, és most kezdett rá újra edzeni.

Ami engem nagyon tud zavarni annak ellenére, hogy fiatal vagyok én is, amikor látok úgy 15-18 év közötti srácokat, akik valami elképesztően ostobák. Úgy értem, lejönnek edzeni, jellemzően 2-3 fő, végig telefonozzák az edzést, csinálnak 8 gyakorlatot egy izomcsoportra, baromi nagy súlyokkal teljesen szabálytalanul (vagy a másik véglet amikor kis súllyal pumpálgat). Múltkor is láttam egy ilyen csapatot, a létező összes gépen végigmentek amikkel a hátat lehet megedzeni, és másfél óra elteltével még csak meg se voltak izzadva.


Önmagában engem nem zavarna, hogy rosszul edzenek, de mikor foglalják a helyet olyan elől aki rendesen edzene, meg “bocs azon még én vagyok” és csinál még 6 sorozatot 5 perces pihenőkkel, az egy kicsit felhúzza az agyam.

Aztán vagy eltűnnek egy idő után, vagy jön az a rész, hogy bekoxolnak. Megy valami szemes cucc, levezetés persze nem kell csak a végén kevesebbet kell szedni a cuccból. Aztán bevizesedve feszengenek a tükör előtt.

Én se voltam profi amikor elkezdtem, sőt, de rengeteget olvastam és olvasok mai napig a testépítésről, ezért bosszant amikor valaki 5 percet se nézett utána ennek a sportnak, és bohóckodik a teremben.

2018. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg legközelebb neki, hogy ne legyen már csicska gyerek, hogy 5 kg-val bohockodik.


Ezt meg ragaszd ki a terem falára 2m*1.5m méretben!


[link]


Csak, hogy az ilyen gyöszösök tudják hol a helyük.

2018. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kerdezo lement a terembe es egybol 40esekkel nyomott vallbol..
2018. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez zavar,akkor te sem edzeni jársz le hanem másokkal foglalkozni...
2018. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!