Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kidolgozottab test. Hogyan?...

Kidolgozottab test. Hogyan? (Idő miatt)

Figyelt kérdés

Szeretnék pár kilót leadni a zsír párnákból és izommá alakítani. Amióta irodában dolgozom fel szedtem pár kilót (Pontosan 10et). Régebben mikor még suliba jártam kinéztem valahogy. Étkezést betartottam heti 5 nap kondizás. De mióta elköltöztem otthonról és dolgozom, nem naggyon fér bele 1,5 órás kondizás. Napi fél óra intenzív kondizás belefér vagy inkább otthon csináljak fekvő/felülés/stb dolgokat az otthoni teendők mellett?

Akik irodai munkabeosztásban vannak (8-16:30) hogy oldják meg?

Nem akarok feltétlen kondiba járni, ha van valami otthoni szuper dolog azt is szívesen csinálnám (Nem glutén Norbi féle edzésre gondolok)



2018. aug. 24. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Uszoda, többnyire 6-kor nyit. 7-re végzel vele.

Ahova csoportos edzésre járok, 6:30-kor kezdődik az első. 7:15-ig tart, 8-ra a munkahelyre érek. Egyik nap ez, másik nap az.

Ha belefér este elmehetsz futni vagy otthon valamit. Jó, ha a párodat, családodat is be tudod vonni. Akkor családi programnak is jó és mindenkinek hasznára válik.

2018. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A zsírt nem lehet izommá alakítani. Zsírt letudod adni, és izmot tudsz építeni. De ez két külön folyamat, egy időben nem igazán megoldható.

Tehát először diétázol, edzel és így lemegy a zsír. Majd elkezdesz tömegelni és jön fel izom. (Kezdőként az elején tudsz zsírt égetni és izmot építeni egyszerre de csak rövid ideig.)

Másfél óra kondira egyébként nincs is szükség. Ha intenzíven edzel, akkor egy óra alatt végezhetsz vele.

Heti 3-szor egy óra pedig beleférhet. Mondjuk egy push-pull-leg edzéstervvel vagy bármilyen osztott 3 napossal letudod edzeni az egész tested.

Valamit nem tudom milyen elfoglaltságod van munka után, így hogy most költöztél csak el, ezért gondolom hogy gyerek, és nagyon durva háztartásvezetés még nincsen.

5-től 6-ig nem tudsz kondizni? Vagy akár ahogy mondták reggel munka előtt is elmehetsz. Azt hittem 12 órázol vagy valami nagyon durva időbeosztásod van, de így csak sima 8 órás munkanapok vannak.

2018. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Edzési időt azzal is spórolhatnál, ha jobban figyelnél az étrendedre és arra, hogy mit eszel. Nem mindenki hízik el irodában ülve sem. A kajával is vannak gondok, amiken javítanod kell.
2018. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!