Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért néznek hülyének az...

Miért néznek hülyének az edzőteremben?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezem valakitől hogy mit gondol a konjugált periodizációról,melyik a jobb periodizáció,a blokk,a konjugált vagy a lineáris?Stb..hülyének néznek.Azt se tudják miről beszélnek

2018. aug. 28. 21:51
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Haha,küzdősportoltam règebben,próbálja csak meg.Talán el se találna.

Amúgy ti vagytok a totál idióták,tanàcsokat kértem,nem okoskodtam.

2018. aug. 29. 14:24
 22/47 anonim ***** válasza:
90%

Tanácsokat kértél? Mire? erre adj választ. Mert a kérdésedben abszolút nincs tanácskérés. Már nem is tudod hogy mit írjál annyira össze vagy zavarodva. X-eld a kérdést. Milyen küzdősportot tolsz, szájkaratét?

Sokat érnél vele egy nálad nagyobbnál ( persze olyanhoz nem mersz oda menni) azért oké hogy valaki tud verekedni de azért a súlykülönbséggel is számolj már, kezei közé kerülsz egy olyannak ott maradsz .

2018. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy mi ez a konjugált f*zom amiről már vagy 40 kérdést kiírtál.

Komolyan, ezt úgy fogod fel mintha nem is lehetne edzenie annak aki nem alkalmazza vagy nem tudja mi ez.

Elmondom neked, én még életemben nem hallottam erről és nem is akarok. Valószínűleg én is hülyének néznélek.

2018. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Mellbicepsz edzés rejtelmeiről kérdezd az átlag kondist, kapsz olyan 2 órás előadást, hogy csak na. :D
2018. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

#22 hiába nagyobb valaki ha sokkak erősebb vagyok.Amúgy meg látszik nemértesz semmit a küzdősportokhoz,tessék 80 kg különbség el van intézve 1 ütéssel

[link]

2018. aug. 29. 16:06
 26/47 anonim ***** válasza:
De nem te vagy rajta, csak kemenynek hiszed magad. Vallald fel, aztan ugasd
2018. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Mekkora egy hülye vagy, már megint nem érted mit írok.

Látszik hogy te nem bunyóztál még életben.(jobb is).

Egy elhízott mangalicát nyilván kiüt egy olyan aki edzésben van, és nála sokkal mozgékonyabb.(videó)

Viszont ha a kezei közé kerülne akkor már nem biztos hogy onnan szabadul is. Itt már azért szerepe van hogy mennyivel nyom többet súlyban. De magyarázhatom ezt egy kis okoskodó faszjankónak. Remélem egyszer nekem okoskodsz a teremben.

2018. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
92%
Amugy ha te ekkora konjugalt periodizacio májsztró vagy, miert itt teszed fel a kerdest? Gondolom nagyon penge vagy a temaban. Nem szorulsz tanacsokra.
2018. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Azért néznek hülyének,mert ilyen alap dolgokat mástól kérdezgetsz,holott evidens lenne tudnod saját magadtól.Szóval ők tudják miről beszélnek,csak te nem érted.
2018. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Nem értitek...

Fogalmam sincs hogy rakjak össze egy konjugált periodizációt,azért kérdezem másoktól hogy mondjanak véleményt vagy tanácsot.

2018. aug. 29. 20:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!