Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az erőemelők, illetve a...

Az erőemelők, illetve a hobbigyúrósok zöme azért kövér, mert nem kardióznak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 30. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,mert a kardió edzés nevében is ott van,hogy mi a célja,ami nem a fogyás.Azért kövérek,vagy épp soványak,mert a dolognak az étrend részén konkrétan röhögnek.Legalábbis én azt tapasztaltam eddig,hogy ilyesmire nem sokan hajlandóak,hogy kiszámolják a kaját és aztán tartsák is az étrendet.
2018. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy éppen azért, mert beszedik a Napót, Stanát meg mindenféle más szirszart, és jól felvizesednek-hájasodnak tőle.
2018. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy erőemelő is ugyanugy betolja a cuccokat, viszont ő nem fog lediétázni mellette, hiszen úgy gyengül, pontosabban erősödni biztos nem fog. Mivel nekik az erő az első, ezért nincs is értelme szalkasitaniuk
2018. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Naturálokról volt szó,nem koxosokról.

A hobbigyúrósok nagyrésze is tiszta zsír.Főleg ezekre a kidobó alkatúakra gondolok

2018. aug. 31. 01:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam a kokszolást, mert a hobbigyúróknál nagy divatja van. Hogy hányan naturálok, azt képtelenség megmondani.
2018. aug. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert a kidobó alkatuak naturálok...

Aha persze


😂

2018. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az erőemelők nyilván azért nem diétáznak annyit, mert akkor nem erősödnek. Nem azért csinálják, hogy megnézzék őket a strandon.


Az átlag ember pedig vagy nem tud(ja hogy kell) vagy nem is akar. Én elég túlsúlyos vagyok, diétázom is, de nekem speciel pont a kidobó alkat tetszik, olyasmit szeretnék. (a 165 centimmel mondjuk lehet, hogy inkább fantasy törp formának hívnám... :-D) Lehet, hogy le tudnék fogyni szálkásra, de őszintén szólva nem tetszik. Szerintem sokan vannak így ezzel.

2018. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!