Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kövér vagyok? (többi lent)

Kövér vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Méretkezés volta sulibam és nagyon elkeseredtem mert egy ideje edzek és 172 cm és 65kg vagyok suliba mindenki cukkolt hogy kövér vagyok dehát szerintem igazuk is van.
2018. ápr. 26. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 170cm 80kg vagyok, és nem tartom magam kövérnek.
2018. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lány vagy vagy fiú?

Lányként sem sok a 172cm-hez 65kg,fiúnak meg kevés is

2018. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány
2018. ápr. 26. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont jó, mennyi a testzsirszazalekod?
2018. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon emlékszem mert mérték még azt meg valami mást és az egyik 22 volt másik 27
2018. ápr. 26. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani. Egy kis felesleg biztos, hogy van rajtad.
2018. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, van rajtad egy kis felesleg, de ezt én még nem nevezem kövérnek, akkor sem, ha kevés izmod van. Ha (korodhoz, nemedhez, az átlaghoz képest) viszonylag sok, akkor főleg nem vagy kövér, csak egy kicsit fedett, de az még jól is állhat.
2018. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként fiúnak is simán lehet sok ennyi, mindig előhozom a fizikai munkás páromat, aki magasabb és ennyivel már kezd pocakosodni, pedig jópár kiló izmot felszedett fiatal kora óra (nyilván így se különösebben izmos, de mégis, nem egy véznaság). Egy izomszegény fiatal srácnak bőven lehet feleslege ennyivel.
2018. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!