Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amator, natural testepitok a...

Amator, natural testepitok a vizhajtast, hogy oldjak meg?

Figyelt kérdés
sima greenTea?
2018. aug. 31. 06:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én ezt óvatosabban próbáltam megfogalmazni de én is így gondolom. Örülök, hogy nem csak engem zavar az állandó koksz témázás.
2018. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Mondjuk aztán itt bárki bármit is mondhat.

Lehet csak mondja a nagy kokszos szöveget. Én is elolvastam az x filest meg a többi szakirodalmat de soha nem nyomnék semmit :)

2018. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%

Egy kokszos testepito valasza megis nagyobb referenciaval bir, mint egy hobbistae aki eleteben nem csinalt versenyre vizhajtast.


Nem normalis, hogy natural versenyen csak uresek, de ez engem hol erdekel? Mindenkinek a sajat dolga, nem ertem mi bajod van velem, csak elmondtam az igazsagot. Ha faj, ez van, bele kell torodni.


#10 Az amator testepites az bizony versenyzest jelent, vagy rosszul van fogalmazva a kerdes. Aki hobbibol lejar edzeni, az nem testepito, hanem egeszseges eletmodot akar elni. A versenyzes es az egeszseges eletmod pedig eleg tavol all egymastol.

Tehat legkozelebb hazudjak, ha valaki olyan kerdest tesz fel ami kokszos temaba is bekenyul csak nem tud rola? :) Eleg erdekes felfogas.

Az allando koksz temazashoz pedig annyit, hogy arra van kinalat, amire van kereslet. Nezd meg naponta hany doppinggal, szurassal es tarsaival kapcsolatos kerdest tesznek ide ki. Ha zavar valami nem olvasom el, nem pedig lazadok, hogy ez meg az miert van. Ha meg szerintem off, akkor jelentem, ennyi.

Nyiss lifetime natural topikot, aminek Te leszel a moderatora es majd csak olyan kerdesek lesznek ami Neked tetszik.

2018. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
en csipem a valaszaid ne foglalkozz vele
2018. aug. 31. 21:14
 15/31 anonim ***** válasza:
18%

Koslayer, nem azzal van a baj, hogy vannak kokszosok (vagy is hát igen, de ez van, ezen önmagában nem idegesítem magam), hanem hogy oda is belepofázol, ami a naturálokról szól.


Egy kokszos testépítő hatása egy naturál kérdésben pedig rohadtul nem bír nagyobb referenciával. Pláne, mivel gyak. így nézett ki a szitu: "hogy csinálhatnék blablabla naturálon?" "Gyógyszerrel". Ez olyan, mintha azt kérdeztem volna: "Mit igyak tej helyett, ha laktóz intoleráns vagyok?" "Tejet" Ne röhögtess, lila gőzöd sincs a naturál edzésről...


Egyébként meg a testépítés nem ott kezdődik, hogy verseny. Létezik hobbi testépítés is. Ez van, ha tetszik, ha nem.

2018. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%

#15 Latom nem tudsz ertelmezni, csak annyit latsz magad elott, hogy koksz,koksz,koksz. Inkabb ezzel van a baj.

Nem azert vagyok hitelesebb mert kokszolok, hanem mert nem egyszer voltam versenyen es nem egyszer keszitettem embereket versenyre. Itt az a lenyeg, hogy hiaba nem natural versenyre vizhajtottam, attol meg csinaltam eletemben valaha versenyre vizhajtast, amig egy hobbista soha, tehat fingja nincs rola. Sajnalom ha ezt nem sikerul felfognod. Probalj meg nem provokativ lenni, hanem ertelmezni amit leirok.

Edzotermi edzes a neve. A focista aki eronleti edzest vegez edzoteremben akkor a teremben testepito, a palyan meg focista?

Vigyazz hogy beszelsz. :) Egy kokszos versenyzo ugyanugy versenyzo, Te meg csak egy hobbista vagy, aki sem a natural sem a kokszos versenyzeshez nem ert.

Buszkek lehetunk? Nem en irom ki a kerdeseket battya. Azt meg ideje lenne felfogni, hogy ennek a sportnak sajnos mar hobbi szinten is szerves resze a koksz, es nem hisztizni kene a naturaloknak. A kokszosok leszarjak hogy natural-e valaki vagy nem, nem tudom forditva miert nem kepes ezt felfogni a fajtad, akik csak frocsogni tudnak.


#16 19-20 eves? Nagyon el vagy tevedve😂😂😂 Eleg komoly lenne ha 20 evesen mar 5-6 ev egyetem lenne a hatam mogott nem gondolod? Sajnos nem vagyok olyan okos, pedig adnam..

Ekkora baromsagot nem hordhatsz ossze. Hogyne lenne fogalmam natural edzesrol? Evekig natural edzettem, es az edzetteim 98%-a is natural.

Szerintem meg igy nezett ki a szitu: "natural testepitok hogy vizhajtanak?" "Termeszetes szerekkel, de a legtobb gyogyszerrel is". Hiaba a natural testepitokre iranyult a kerdes, ha egyszer nem naturalok, akkor nem lehet csak termeszetes dolgokrol beszelni.

2018. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

5-6 év egyetem?

3 éve 2 éved volt még hátra a középiskolából.

Na akkor hazudtál vagy most hazudsz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2018. szept. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg, hogy ha az iskolai végzettségedet így kiszínezed akkor a nagy gyúrós, testépítő, versenyző, személyi edző, kokszmágus tudásod mégis miért kéne elhinni?


Valaki látott már valaki egy képet koslayerről? Linkelt már valaha valahova?


És most nehogy rajtam is számon kérd a képet, én nem okoskodok mindenhová, nem állítok kamuságokat. Én csak egy egyszerű fickó vagyok a teremből, sőt nem is ez a fő sportom...


Most rajtad a sor, valláld fel magad, cáfolj vagy vállald, hogy kamus vagy!

2018. szept. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
17-es, 18-as. 40 éves keresztapám 4 éve érettségizett, most végzett járműmérnökin...
2018. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Lol, és honnan tudod,hogy nem csak újraérettségizett?

lehet,hogy előtte más szakon volt.. ilyenekbe beleállni..

2018. szept. 1. 08:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!