Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amator, natural testepitok a...

Amator, natural testepitok a vizhajtast, hogy oldjak meg?

Figyelt kérdés
sima greenTea?
2018. aug. 31. 06:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Újra érettségizni bármikor lehet, nem kell rá 2 évet várni lol.
2018. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

És a BME csak nappali képzést indít, nincs levelező.

Nappali BME -t nem csinálod meg munka mellett.

2018. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Igen beleállok ilyenekbe. Ő hol van most, ti miért is véditek?

Védje magát egy hiteles hihető képpel pl. Vagy átküldheti privátban a szakdogáját és akkor nyilvánosan itt bocsánatot kérek tőle. De igazolnia kell hihetően, hogy az övé! Másét én is át tudom küldeni.

2018. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
kedves utolso te mivel foglalkozol?
2018. szept. 1. 08:57
 25/31 A kérdező kommentje:
marmint milyen teruleten vegeztel ha szabad tudnom
2018. szept. 1. 08:58
 26/31 anonim ***** válasza:

Gyógyszeripari szakember vagyok.

Ezért zavar nagyon kokszléjer munkássága...

2018. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Jaaa, gyógyszerész vagy? hol végeztél?
2018. szept. 1. 09:11
 28/31 anonim ***** válasza:

Igazából én két dolgot tudok elképzelni Koslayerről:


1) (Viszonylag) kezdő testépítő, aki kokszal jól felpumpálta magát, és most azt hiszi, hogy a koksz az istenkirályság, és ezt ismételgeti mindenhol, mint valami dogma.


2) Ezt sokkal valószínűbbnek tartom: hogy kokszot árul, és a gyakorikérdéseket csak, mint marketingfelületet használja, itt szerez "ügyfeleket". Én pénzügyi területen dolgozok, tudom jól, hogy a gyakorikérdések egy nagyon látogatott weboldal, és emiatt sokan használják burkolt reklámcélra. Itt, a testépítésben is láttam már olyat, hogy valaki a saját edzőtermét reklámozta =D Szóval ez a kategória sem kivétel.

Látok egy elég egyértelmű reklámvonalat abban, amit csinál: aktív, sok hozzászólása van, azaz magas a láthatósága. Tapasztaltnak TŰNIK, ügyesen játssza, biztos sok kezdő fiatal ráír, hogy "Ó Nagy Koslayer, taníts!", és akkor gondolom jön a "koksz nélkül nem mész semmire" duma, mint amit itt is lenyomott.

Másért miért istenítené ennyire a kokszot, meg miért írkálna be még a naturál kérdésekbe is kokszos dolgokat... 99%-ban biztos vagyok benne, hogy csak magát (ill. a termékeit) reklámozza, de ezt nyilván így nem írhatja le. Ügyesen csinálja egyébként, meg kell hagyni.

2018. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A másodikat gyanítom én is.

Csak ugye itt jön a felületnek a felelőssége.


Mert ugye a tiltott teljesítményfokozókkal való kereskedelem sőt ha 18 alatti rábírsz vagy segítséget nyújtsunk neki már is BTK- bá ütközik.


[link]


Volt már rá példa, hogy valaki bűncselekményre készült itt a gyakorin és börtön lett belőle...

2018. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

*nyújtsunk


Nyújtasz...


Autocorrect :/

2018. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!