Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szálkásítás végén járok. Kb...

A szálkásítás végén járok. Kb mennyi a jelenlegi testzsírom?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 1. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Gyenge vagy, erre nem lehet mit mondani. Nem bírsz végigcsinálni egy diétát.

Maradj zsíros, nem mindenkinek kell jól kinéznie.

2018. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor elég szar az étrended ha éhes vagy :D
2018. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Meg miért 1700 kalória? Szerintem te 0,5kg-nál többet fogysz, pedig nem lenne célszerű.


Ha pedig mégis úgy van, hogy 1700 kalóriával fogysz heti 0,5kg-ot.

Akkor egyél minőségibb kajákat, ne egyszerű ch-kat, hanem összetetteket és rostban gazdagokat. Így nem lesz megemelve a vércukorszinted, inzulinod és nem leszel éhes. Plusz egyél sok zöldséget és igyál sokat.

Ha így is éhes vagy, akkor mozogj többet és többet ehetsz

2018. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Heti 1 kg-t szoktam fogyni.Eddig kb 5.5kg-t fogytam.Mennyit egyek akkor,2000 körül?2300 felett szoktam tömegelni.

Soha nem volt célom hogy szálkás legyek,mindig is erőemelő,erősember akartam lenni.És már 2 hete gyengülök.

2018. szept. 2. 15:15
 15/18 anonim ***** válasza:

"Soha nem volt célom hogy szálkás legyek,mindig is erőemelő,erősember akartam lenni.És már 2 hete gyengülök."

Akkor mi volt az az ok hogy diétába kezdtél, és tudtad is hogy ez erőveszteséggel jár?

Mennyit nyomsz guggolsz húzol fel?

2018. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben akadozott a fejlődésem és gyengültem.

Kellett már egy új,periodizált edzésterv.De nem tudtam higyan csináljam.Szóval gondoltam elkezdek szálkásítani,leadok egy kis zsírt,ezalatt az idő alatt meg közben kigondolom hogy legyen az új edzésterv.

Fekve 115 guggolás 170 felhúzás 200


De ha már belekezdtem,el kéne menni valami elfogadható szálkásabb szintre.

Tavaly már szálkásítottam egyszer,de akkor rengeteget gyengültem,most közel sincs akkora gyengülés

2018. szept. 2. 17:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de tömegelés végén szokott ennyi zsír lenni rajtam.
2018. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem érdekel,erősebb akarok lenni,nem bírom elviselni ezt a gyengülèst ami a szálkásítással jár.Csúcsformában is gyenge vagyok mint a szar,leszálkásítva meg annál is gyengébb
2018. szept. 2. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!