Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés tapasztalat?

Tömegnövelés tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem,valamivel több mint egy hónapja kezdtem tömegnövelésbe és alig jött fel fél kg...pedig eddig azt hittem,hogy nagyon könnyen hízó alkat vagyok,régebben csak ránéztem a kajára és feljött több kg...176/81F vagyok 130 g fehérje,ch 260-320,zsír pedig 80 g körül,ezzel illene azért hízni úgy gondolom,emeljek ch-n még vagy várjak picit hátha megindul.saját testsúlyos edzést csinálok,trx,súlymellény,PPL edzésterv heti 2x mindent,edzés végén kis kardió 15 perc.

Saját testsúlyos edzéshez gondolom nem szükséges annyi kalória mint súlyzóshoz.

Köszi.



2018. szept. 2. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Fehérje kevés az legyen meg a 160g minimum, szénhidrát 350 körüli legyen ekkora testsúlyhoz (ez kb 4.5g*ttkg). A kardió nem kell tömegeléskor. Ha nagyon akarod heti 1 max 2 legyen, akkor se nagyon intenzív, mert ezzel is viszed lefele a kalóriát. Saját súlyos edzéshez is kell ugyanannyi kalória mint a súlyzóshoz, hiszen az izom csak ekkor fog fejlődni.
2018. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!