Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kondizástól valóban mindenfé...

A kondizástól valóban mindenféleképpen aranyerem lesz?

Figyelt kérdés

Spanom akivel járunk gyúrmázni azt mondta, hogy biztos, hogy aranyerem lesz kezdjek el hozzászokni a gondolathoz, ez a sport ezzel jár. Nagyon tapasztalt, már 2 éve edz igen komoly szinten, szóval lehet adni a szavára. Én most kezdtem nyár végén és eléggé megijedtem ettől.


Szerintetek ez igaz?



2018. okt. 10. 21:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok lécci, nagyon félek tőle !
2018. okt. 10. 22:32
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
A haverodnak max a fejében van egy nagy aranyere :) A kondizastól meg legfeljebb attól ha túl nagy súllyal vegzed a gyakorlatokat (amitől nem csak aranyeret de egy faxa kis sérvet is őssze lehet szedni, arról nem is beszélve hogy az izom is elszakadhat ami marhára fáj). Vigyázni kell, de ha okosan edzel, kis sulyokkal és szabályosan akkor nem lesz gond
2018. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


De értem, óvatosan kell edzeni. De ha kicsi a súly akkor nem érzem, ha még érzem akkor még meg erőlködni kell úgy, hogy majd becsinálok, ettől lehet az aranyér nem?


Akkor inkább pici súlyokkal nyomjak annyi ismétlést amíg csak megy?

2018. okt. 11. 06:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hogy ilyen egyszerű aranyérméket gyűjteni egy sportban
2018. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igaz, nekem is többször volt ilyen problémám pedig nem szoktam túlzásba vinni az edzést, guggolás és hasizom gyakorlatoknál főleg
2018. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 nemaRendőrség ***** válasza:
Nekem mióta edzek nincs problémám vele, de ez valószínűleg inkább a helyes táplálkozásnak köszönhető
2018. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de 2 év a legtöbb sportban semmi.... A kis súly és magas ismétlésszám meg maximum állóképességre megy. Nem akkora súlyt kell választani, hogy már az első ismétlésnél foltos lesz a gatya. Akkora kell, hogy max 12 menjen, de az utolsó (kb) 3 az már azért durva legyen. Az meg, hogy aranyered lesz egy nagy baromság. Ha ésszel csinálod az ég világon semmi bajod nem lesz tőle. Hajrá!
2018. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már, hogy lenne semmi? Ne írj inkább semmit ha nem értesz hozzá, köszi!
2018. nov. 14. 17:13
 9/15 anonim ***** válasza:
A kérdésedből az jön le, hogy te nem értesz hozzá.... 2 év az elég sok sportágban igen távol van a tapasztalttól. Meg nem azért, de ha olyan ,,tapasztalt" lenne az ismerősöd, akkor el kéne hinned amit mondott és nem kéne megkérdezned itt... Szóval legközelebb, ha kiírsz egy kérdést, akkor inkább gondold végig, hogy mit kérdeztél és ne szóld le azokat akik normálisan válaszolnak! Köszi!
2018. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, inkább neki hiszek mint egy arctalan kitudja kinek aki itt válaszolgat.
2018. nov. 14. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!