Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért álltam meg egy szinten?

Miért álltam meg egy szinten?

Figyelt kérdés
Fekvőtámaszból már 2 hónapja általában csak 20 megy 4x sorozatban. Kézi súlyzókkal 12 kg max (többet nem tudok rátenni) max 10-13 megy egy sorozatban az is 4x. Hogyan növeljem hogy menjen több? lehet hogy az edzéstervemmel van a baj? általában mivel 2 hónapja kezdtem ezért minden testrészem megedzem egy edzés alatt mert szerintem még az elején nem kell szétválasztós napokat tartani...vagy igen?

2018. okt. 13. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nap edzel? Eszel eleget?
2018. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kalóriabázis szerint általában 1200-1500 kalóriát eszem meg de nem mindig pontos... fogyni szeretnék szóval kalória deficitben vagyok és inzulin szintem is egyenesben tartom illetve ráálltam hogy több fehérjét és kevesebb (minőségi,teljes kiörlésü alacsony glikémiás indexű) szénhidrátot egyek mivel fogyni szeretnék és mellette egyértelműen formásodni.
2018. okt. 13. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
1200-1500 kalóriával nem nagyon fogsz fejlődni, diétában annak is örülhetsz, ha ezeket a súlyokat tudod tartani végig.
2018. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ennél egyek többet? akkor nem fogok fogyni... szóval akkor maradok ugyan annál és majd ha lefogytam akkor fogok enni többet. (szerintem.)
2018. okt. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!