Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőteremben hogyan illik...

Edzőteremben hogyan illik köszönni és elköszönni?

Figyelt kérdés
Elég, ha simán lesziázok mindenkit (idősebbeket tegezzem?) vagy mi a szokás? Hallottam olyanról is, hogy van külön köszönés az edzők között, de nem tudom mi volt az.

2018. okt. 16. 00:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul emlékeztem. "Erőt! Egészséget!" volt a köszönés, nem "Jó erőt!"...
2018. okt. 16. 11:16
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Én a dikk mennyien vannak-al nyitok. Majd a fasz*m kivan következik. Főként igaz ez csúcsidőre.

Az öltözőben pedig általában az első megszólalásom az "ez az én helyem".

Miután túlélem az első öt percet és felócsudok, jöhetnek a kézfogások, rövid köszönésekkel. Nyilván akit nem ismerek annak csak jó kedvemben. Így is tart vagy 5 percig mire körbemegyek.

2018. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"ma 11:19"


végülis a "meddig vagy itt?" is egyfajta köszönés akkor :D

2018. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Körbemész minden alkalommal,kezet fogsz mindenkivel,akit először látsz annak bemutatkozol így-Szia!Imre vagyok,testépítő!-
2018. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Hát, annó amikor jártam kondiba(kisvárosban), akkor mindenki tegezett mindenkit, meg elvárt volt a köszönés is. Amióta nagyvárosban élek 1x-2x köszöntem, de hülyének néztek, így elmaradt mára. Ha családias a kondi, akkor köszönj, amúgy nem érdemes, nagyobb helyeken senki se teszi.
2018. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagy helyen szerintem nem kell végigpacsizni mindenkivel.
2018. okt. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az "Erőt, egészséget!" az visszaköszönés az elöljáróknak a katonáknál. Milyen fura termek vannak:-).
2018. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Mikor jössz: Sziasztok!

Mikor mész: Az erő legyen veletek!

2018. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
35%

--gömb--


én nagyon ritkán fordulok elő konditeremben és nem is gondoltam rá hogy köszönni kéne. de ha legközelebb megyek akkor köszönésképpen elkiáltom magam hogy "dicsőség a sátánnak!"

2018. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19: Inkább maradj otthon, te Baphomet imádó.
2018. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!