Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A futástól izmosabb lett a...

A futástól izmosabb lett a hasatok és a feneketek vagy plötyi maradt? Azokat kérdezem, akik csak futnak.

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem egy értelmes kérdés be kell vallanom,mert itt nem igazán van egyetlen ok-okozati összefüggés sem,de te úgy látom azt szeretnéd hallani,hogy van...
2018. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A futástól miért is lenne izmosabb a fenék meg a has?
2018. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet mivel a futas szamos izmot megmozgat igy akar minimalisan lehet is tole izmosodni
2018. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1-es miért lenne értelmetlen a kérdés? Hiszen bármilyen mozgást végzel az izom munkát jelent. Nyilván a Maratoni futóknak is más lesz a testfelépítésük, mint a Sprintereknek vagy aki terepen fut. Tudomásom szerint a lábemelésnél a hasizom és a farizom is dolgozik.
2018. okt. 18. 09:38
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
E logika mentén akkor meg dolgozik a szíved alvás közben,vagy ha elsétálsz a wc-ig akkor meg dolgoznak a lábizmok.Tehát egészen más a testnek egy alapfunkció ellátása,meg egészen más olyan terhelést adni az izomzatnak,hogy az egyértelműen látható változást eredményezzen.De lustáknak,vagy olyanoknak akiket alapszinten sem érdekel a téma hiába írom.
2018. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én értem a kérdést :) igen, izmosodik tőle nagyjából mindened, tök átalakul tőle a tested. Ha nem a Testépítés kategóriában tetted volna fel a kérdést, normális válaszokat kaphattál volna. Ha sokat futsz emelkedőn, az remekül formálja a fenekedet. Vicces, de a karmunkától nekem még a vállaim is tök másképp festenek, mint előtte.

Igen, elvileg a futás "bontja" az izmokat, nem pedig építi, de mindenképpen átalakít. Fuss, mert futni az egyik legcsodálatosabb dolog! (De azt azért ugye tudod, hogy a futáshoz erősítő edzéseket is kell végezned? Hogy a sérüléseket elkerüld.)

Kívánok sok-sok örömteli kilométert!!

2018. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Én azért inkább ajánlanám neked a guggolást vagy a különböző comb/farizom gépeket. Sokkal célravezetőbben lehet velük edzeni (persze a kardiót sem kell megvetni! de azért izomépítésre elég rossz edzésforma)

Egy dolog még fontos. Megfelelő étkezés (fehérje) mellett az életbe nem fog izom épülni, akármit is csinálsz.

2018. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és hasra nem hiszem, hogy akármennyit is edzene... Legalábbis én nem szoktam érezni, max a lábamat.
2018. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
79%

A futás szinte minden izmot megmozgat.Nekem pl maraton után a felkarom is sajgott!

Fenék 100%, hogy formálódik persze nem úgy, mint egy célirányos fenékgyakorlattal,arra találsz guggolásos edzésmódokat a neten.Nekem sincs kifejezetten szép popsim, mert rögtön onnan fogy el minden, de nincs kedvem guggolásokhoz.Ez alkat kérdés is.

Hasra minimális a hatása.Vagyis izmos nem lesz, de a háj olvad, amúgy az egész testről, főleg, ha este nem kajálsz vagy csak olyat amit szabad!

2018. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2018. okt. 19. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!